Sakarya Haberleri – Son dakika haberleri

Paramparça 91. Bölüm Fragmanı 13 Şubat Pazartesi

Paramparça 91. yeni bölüm fragmanı bu akşam yayınlanır yayınlanmaz ilk olarak buradan yayına girdi. Büyüleyici Paramparça yeni bölüm fragmanını buradan izleyebilirsiniz. Yayınlanan tanıtım fragmanında izleyicinin heyecanı artacak. Gelecek hafta yeni bölümde izleyiciyi bekleyen sürpriz ne? Harun’la arası yeniden açılan Cihan, Damir’le iş birliği yapar. Bu iş birliğinin ardından iyinin ve kötünün kim olduğu tamamen karışırken, çıkan çatışma sonucu […]

06 Şubat 2017 - 14:28 'de eklendi ve 664 kez görüntülendi.
Paramparça 91. Bölüm Fragmanı 13 Şubat Pazartesi

Paramparça 91. yeni bölüm fragmanı bu akşam yayınlanır yayınlanmaz ilk olarak buradan yayına girdi. Büyüleyici Paramparça yeni bölüm fragmanını buradan izleyebilirsiniz. Yayınlanan tanıtım fragmanında izleyicinin heyecanı artacak. Gelecek hafta yeni bölümde izleyiciyi bekleyen sürpriz ne?

Harun’la arası yeniden açılan Cihan, Damir’le iş birliği yapar. Bu iş birliğinin ardından iyinin ve kötünün kim olduğu tamamen karışırken, çıkan çatışma sonucu Harun kendini ortaya atar. Ozan’ı korumak için kendini ortaya atan Harun, ağır yara alır. Ozan ilk defa baba diye haykırırken Harun ölüm kalım savaşı verir.

Öte yandan Candan’ın ölümünden sonra kaçakçılar bu kez Özkan ve Asuman’ı hedef seçer. Cansu, Emre bebeğin elinden alınmasıyla Deniz’in de terk etmesi üzerine hayatla bağını koparır. Bu sırada Hazal’da büyük bir tehlike altındadır. Paramparça yeni bölümüyle 13 Şubat akşamı Star Tv ekranlarında saat 20:00’dan itibaren sizlerle olmaya devam edecek.

Paramparça 91. Bölüm Fragmanı

Etiketler :
SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER