Sakarya Haberleri – Son dakika haberleri

Paramparça 89. Bölüm Fragmanı 30 Ocak Dilara Hayata Tutunabilecek mi?

Paramparça 89. yeni bölüm fragmanı bu akşam yayınlanır yayınlanmaz ilk olarak buradan yayına girdi. Büyüleyici Paramparça yeni bölüm fragmanını buradan izleyebilirsiniz. Yayınlanan tanıtım fragmanında izleyicinin heyecanı artacak. Gelecek hafta yeni bölümde izleyiciyi bekleyen sürpriz ne? Ozan, babasının Harun gerçeğiyle karşı karşıya geldikten sonra Alaz’ı görmeye gider. Harun ise Ozan’dan haber alamayınca bir anlık panikle korkuya kapılır. Cihan’ın engellemelerine […]

23 Ocak 2017 - 21:55 'de eklendi ve 710 kez görüntülendi.
Paramparça 89. Bölüm Fragmanı 30 Ocak Dilara Hayata Tutunabilecek mi?

Paramparça 89. yeni bölüm fragmanı bu akşam yayınlanır yayınlanmaz ilk olarak buradan yayına girdi. Büyüleyici Paramparça yeni bölüm fragmanını buradan izleyebilirsiniz. Yayınlanan tanıtım fragmanında izleyicinin heyecanı artacak. Gelecek hafta yeni bölümde izleyiciyi bekleyen sürpriz ne?

Ozan, babasının Harun gerçeğiyle karşı karşıya geldikten sonra Alaz’ı görmeye gider. Harun ise Ozan’dan haber alamayınca bir anlık panikle korkuya kapılır. Cihan’ın engellemelerine rağmen Harun’un almış olduğu bir takım kararlar Ozan’la alakalı büyük bir sınavı olur. Hastanede yaşam savaşı veren Dilara‘nın yanına gelen Asuman ise gizliden gizliye Dilara’yla hesaplaşır.

Büyük bir fırsat yakalayan Asuman‘ın eline yılların intikamını almak için imkan doğmuştur. Makinelere bağlı yaşayan Dilara’nın kalbi durduğunda yanında ki tek kişi Hazal‘dır. Diğer yandan Candan tuzağa düşerken Asuman, Damir‘in oyunundan haberi olmadan aşka inanmıştır. Paramparça yeni bölümüyle 30 Ocak akşamı Star Tv ekranlarında saat 20:00’dan itibaren sizlerle olmaya devam edecek.

Paramparça 89. Bölüm Fragmanı

Etiketler :
SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER