Sakarya Haberleri – Son dakika haberleri

Paramparça 85. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Hemen izle | Star TV

Paramparça 85. yeni bölüm fragmanı bu akşam yayınlanır yayınlanmaz ilk olarak buradan yayına girdi. Büyüleyici Paramparça yeni bölüm fragmanını buradan izleyebilirsiniz. Yayınlanan tanıtım fragmanında izleyicinin heyecanı artacak. Gelecek hafta yeni bölümde izleyiciyi bekleyen sürpriz ne? Hazal‘ın kapısına Emre bebek ile giden Cansu yaptığı yanlışın farkında bile değildir. Cansu’nun bu durumu Hazal’ı korkuturken, Emre bebek hem Cansu‘yu hemde Hazal‘ı korkutacaktır. […]

19 Aralık 2016 - 22:58 'de eklendi ve 580 kez görüntülendi.
Paramparça 85. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Hemen izle | Star TV

Paramparça 85. yeni bölüm fragmanı bu akşam yayınlanır yayınlanmaz ilk olarak buradan yayına girdi. Büyüleyici Paramparça yeni bölüm fragmanını buradan izleyebilirsiniz. Yayınlanan tanıtım fragmanında izleyicinin heyecanı artacak. Gelecek hafta yeni bölümde izleyiciyi bekleyen sürpriz ne?

Hazal‘ın kapısına Emre bebek ile giden Cansu yaptığı yanlışın farkında bile değildir. Cansu’nun bu durumu Hazal’ı korkuturken, Emre bebek hem Cansu‘yu hemde Hazal‘ı korkutacaktır. Hazal’a aşık olan Mithat ise polis kimliğini söyleyemeyeceği için içinde beslediği aşkını sonlandırır. Hazal, Mithat‘ın evinde karşılaştığı durum karşısında yıkılırken, Rahmi ise Candan ve Asuman’ın gerçek yüzünü ortaya çıkartmaya karar verir.

Öte yandan Dilara, Cansu‘nun çocuk kaçırdığını öğrenmesiyle hemen Cansu’ya ulaşmaya çalışır. Geri dönüşünde ise Damir‘i Alaz‘la beraber görür. Başı derde giren Harun ise evde ki olanlardan habersizdir. Bu süreçte Dilara, Cihan‘ın yardımına ihtiyaç duyar. Paramparça yeni bölümüyle 26 Aralık akşamı Star Tv ekranlarında saat 20:00’dan itibaren sizlerle olmaya devam edecek.

Paramparça 85. Bölüm Fragmanı

Etiketler :
SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER