Sakarya Haberleri – Son dakika haberleri

Ölene Kadar Selvi Gerçekte Ne Saklamaktadır? 7. Bölüm Fragmanı

Yeni dizi Ölene Kadar‘ın büyüleyici son bölümü bu akşam yayınlandıktan hemen sonra yeni bölüm fragmanı izleyiciye sunuldu. Meraklı bekleyişin ardından Ölene Kadar 7. bölüm fragmanı ilk olarak buradan izleyebilirsiniz. İyi seyirler.. Dağhan, Ender’in tehditlerini duyduktan sonra Selvi’nin kendisinden bir takım şeyler gizli tuttuğunu düşünmektedir. Öte yandan Ender’in mezara canlı canlı gömmek istediği bir diğer isim kimdir? Acaba Selvi kim için Ender’le işbirliği […]

16 Şubat 2017 - 13:21 'de eklendi ve 675 kez görüntülendi.
Ölene Kadar Selvi Gerçekte Ne Saklamaktadır? 7. Bölüm Fragmanı

Yeni dizi Ölene Kadar‘ın büyüleyici son bölümü bu akşam yayınlandıktan hemen sonra yeni bölüm fragmanı izleyiciye sunuldu. Meraklı bekleyişin ardından Ölene Kadar 7. bölüm fragmanı ilk olarak buradan izleyebilirsiniz. İyi seyirler..

Dağhan, Ender’in tehditlerini duyduktan sonra Selvi’nin kendisinden bir takım şeyler gizli tuttuğunu düşünmektedir. Öte yandan Ender’in mezara canlı canlı gömmek istediği bir diğer isim kimdir? Acaba Selvi kim için Ender’le işbirliği içine girmiştir? Hatta en önemlisi Selvi kim?

Dağhan’ın kalbini çalan Selvi’nin sırrı nedir? Diğer yandan Dağhan’ın hızla kendisine yaklaşmasını fark eden Ender, tehlikeli bir adım atarak ondan kurtulmak ister. Ölene Kadar yeni bölümüyle 23 Şubat 2017 Perşembe akşamı Atv ekranlarında ikinci kez sizlerle olacak.

Ölene Kadar 7. Bölüm Fragmanı

Etiketler :
SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER