Sakarya Haberleri – Son dakika haberleri

Ölene Kadar Ocak Ayında Başlıyor !

Ölene Kadar dizisi 2017 yılında yayın hayatı ile ATV ekranlarında seyirci ile buluşacaktır. Fahriye Evcen ve Engin Akyürek ile başrollerin paylaşıldığı dizide ekranlarda gördüğünüz oldukça popüler ve sevilen karakterleri de görebilirsiniz. Ölene kadar ilk bölüm izle platformunda sizlerle paylaşılacak olan dizide Dağhan ile Selvi’ nin bitmeyen aşk hikâyesini görebilirsiniz. Ölene kadar platformunda bir web sayfasından […]

29 Aralık 2016 - 18:47 'de eklendi ve 461 kez görüntülendi.
Ölene Kadar Ocak Ayında Başlıyor !

Ölene Kadar dizisi 2017 yılında yayın hayatı ile ATV ekranlarında seyirci ile buluşacaktır. Fahriye Evcen ve Engin Akyürek ile başrollerin paylaşıldığı dizide ekranlarda gördüğünüz oldukça popüler ve sevilen karakterleri de görebilirsiniz. Ölene kadar ilk bölüm izle platformunda sizlerle paylaşılacak olan dizide Dağhan ile Selvi’ nin bitmeyen aşk hikâyesini görebilirsiniz.
Ölene kadar platformunda bir web sayfasından daha fazlasını bulabilirsiniz. Örneğin dizi hakkında en detaylı bilgiler, bölüm fragmanı ve özetleri, oyuncular ve rolleri gibi detaylı bilgilerin olduğu bu aşk filminin daha şimdiden heyecan verici bir seyirci kitlesine ulaşılacağı tahmin edilmektedir. Hapiste müebbet yiyen bir adamın özgürlük savasında onun yanında hukuk silahını kullanan bir kadın savaşçının hikâyesinde doktor ile avukatın hem aşk hem hırs hem de özgürlük mücadelesi bulunmaktadır.
Hukukçu Selvi, henüz mesleğini bile yapamayan ve hapis haksız yere atılıp ömür boyu içerde kalacak karar verilen Doktor Dağhan’ ı içerden çıkarmak aşkına yeni özgürlük bağışlamamak için verdiği mücadele de Ölene kadar izle 1. Bölüm fragmanı yayınlanmış olup dizi hakkında bazı heyecan verici sahneler bulunmaktadır. Sizler de evinizde ofisinizde dilediğiniz saatte ölene kadar izle dizisinin takip edecek web sitesi ile tanışabilir İlk adı esaretin bedeli olan Ölene kadar dizisi izleme keyfini sorunsuz HD kalitesi ve görselliğinde güvenle izleyebilirsiniz.

Etiketler :
SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER