Sakarya Haberleri – Son dakika haberleri

Ölene Kadar 6. Bölüm Fragmanı HD Yayınlandı 16 Şubat Perşembe

Yeni dizi Ölene Kadar‘ın büyüleyici son bölümü bu akşam yayınlandıktan hemen sonra yeni bölüm fragmanı izleyiciye sunuldu. Meraklı bekleyişin ardından Ölene Kadar 6. bölüm fragmanı ilk olarak buradan izleyebilirsiniz. İyi seyirler.. Ender tarafından bir yerde tutulan Selvi burada abisi ile yüzleşecektir. Bu süreçte Yılmaz işlediği suçu itiraf edince Ender teklifini bir kez daha dile getirir. Ortada kalan Selvi’nin Dağhan yada abisi […]

09 Şubat 2017 - 16:23 'de eklendi ve 700 kez görüntülendi.
Ölene Kadar 6. Bölüm Fragmanı HD Yayınlandı 16 Şubat Perşembe

Yeni dizi Ölene Kadar‘ın büyüleyici son bölümü bu akşam yayınlandıktan hemen sonra yeni bölüm fragmanı izleyiciye sunuldu. Meraklı bekleyişin ardından Ölene Kadar 6. bölüm fragmanı ilk olarak buradan izleyebilirsiniz. İyi seyirler..

Ender tarafından bir yerde tutulan Selvi burada abisi ile yüzleşecektir. Bu süreçte Yılmaz işlediği suçu itiraf edince Ender teklifini bir kez daha dile getirir. Ortada kalan Selvi’nin Dağhan yada abisi Yılmaz’dan birinde seçim yapmak zorunda kalır. Selvi, ikisinden birini seçmek için mecbur kalırken, vicdanı hangisine elvermeyecektir? Ailesinden biri olan abisi mi? yoksa aşık olduğu adam Dağhan mı?

Dağhan ise Selvi’nin kim olduğunu bilmediği birileri tarafından bir yerde tutulduğu bilgisine ulaşır. Dağhan bu süreçte olayları daha çok bozacak acı gerçekle karşı karşıya gelecektir. Ölene Kadar yeni bölümüyle 16 Şubat 2017 Perşembe akşamı Atv ekranlarında ikinci kez sizlerle olacak.

Ölene Kadar 6. Bölüm Fragmanı

Etiketler :
SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER