Sakarya Haberleri – Son dakika haberleri

Ölene Kadar 5. Bölüm Fragmanı 9 Şubat Perşembe

Yeni dizi Ölene Kadar‘ın büyüleyici son bölümü bu akşam yayınlandıktan hemen sonra yeni bölüm fragmanı izleyiciye sunuldu. Meraklı bekleyişin ardından Ölene Kadar 5. bölüm fragmanı ilk olarak buradan izleyebilirsiniz. İyi seyirler.. Yılmaz’la alakalı planı tutmayan Dağhan daha çok hayatını sorgulamaya başlar. Yılmaz ise kardeşi Selvi’nin Dağhan’la ilgilenmesinden rahatsız olur ve tercih yapmasını ister. Dağhan için endişelenen Selvi, hem başına dert […]

02 Şubat 2017 - 17:22 'de eklendi ve 561 kez görüntülendi.
Ölene Kadar 5. Bölüm Fragmanı 9 Şubat Perşembe

Yeni dizi Ölene Kadar‘ın büyüleyici son bölümü bu akşam yayınlandıktan hemen sonra yeni bölüm fragmanı izleyiciye sunuldu. Meraklı bekleyişin ardından Ölene Kadar 5. bölüm fragmanı ilk olarak buradan izleyebilirsiniz. İyi seyirler..

Yılmaz’la alakalı planı tutmayan Dağhan daha çok hayatını sorgulamaya başlar. Yılmaz ise kardeşi Selvi’nin Dağhan’la ilgilenmesinden rahatsız olur ve tercih yapmasını ister. Dağhan için endişelenen Selvi, hem başına dert açmaması için çabalar hemde tazminat davası için uğraşır. Beril ise babasının odasından çıkan bir notu Dağhan’a getirir.

Diğer yandan Ender, Dağhan’ı engellemek için plan yapar. Ancak istediği gibi gitmeyince planda değişiklik yapar. Ender’in bu planıyla Dağhan ve Fahri’nin hayatı tepetaklak olacaktır. Ölene Kadar yeni bölümüyle 9 Şubat 2017 Perşembe akşamı Atv ekranlarında ikinci kez sizlerle olacak.

Ölene Kadar 5. Bölüm Fragmanı

Etiketler :
SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER