Sakarya Haberleri – Son dakika haberleri

Ölene Kadar 3. Bölüm Fragmanı izle | 26 Ocak 2017

Yeni dizi Ölene Kadar‘ın ikinci bölümü bu akşam yayınlandıktan hemen sonra yeni bölüm fragmanı hemen ardından izleyiciye sunuldu. Meraklı bekleyişin ardından Ölene Kadar 3. bölüm fragmanı ilk olarak buradan izleyebilirsiniz. İyi seyirler.. Haksız bir şekilde 11 sene mahkum olan Dağhan‘ın özgürlüğüne kavuşmasıyla ilk işi hesap sormak olacaktır. Çocukken işlediği suçtan dolayı vicdan azabı çeken Selvi‘nin Dağhan‘ın ulaşmaması […]

19 Ocak 2017 - 13:32 'de eklendi ve 849 kez görüntülendi.
Ölene Kadar 3. Bölüm Fragmanı izle | 26 Ocak 2017

Yeni dizi Ölene Kadar‘ın ikinci bölümü bu akşam yayınlandıktan hemen sonra yeni bölüm fragmanı hemen ardından izleyiciye sunuldu. Meraklı bekleyişin ardından Ölene Kadar 3. bölüm fragmanı ilk olarak buradan izleyebilirsiniz. İyi seyirler..

Haksız bir şekilde 11 sene mahkum olan Dağhan‘ın özgürlüğüne kavuşmasıyla ilk işi hesap sormak olacaktır. Çocukken işlediği suçtan dolayı vicdan azabı çeken Selvi‘nin Dağhan‘ın ulaşmaması gereken gerçeklere engel olması gerekmektedir. Ama hapisten yeni çıkan Dağhan’ı durdurmak pek mümkün olmayacaktır.

Diğer yandan eski sevgili olan Beril ve Dağhan ilk defa karşılaşırken, Ender ise tedirgindir. Ender, Dağhan’ın intikam alacağını düşünerek Yılmaz’a uyarılarda bulunur. Dağhan gizli şahidin peşine düşerken ummadık anda bir sürprizle karşı karşıya kalır. Ölene Kadar yeni bölümüyle 26 Ocak 2017 Perşembe akşamı Atv ekranlarında ikinci kez sizlerle olacak.

Ölene Kadar 3. Bölüm Fragmanı

Etiketler :
SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER