Sakarya Haberleri – Son dakika haberleri

Ölene Kadar 2. Bölüm Fragmanı 19 Ocak 2017 | Hd izle

Bu akşam Tv’de ilk kez yayınlan yeni dizi ”Ölene Kadar” izleyiciyi adeta büyüledi. Ölene Kadar ilk bölümüyle bu akşam yayınlandıktan hemen sonra yeni bölüm fragmanı hemen ardından izleyiciye sunuldu. Ölene Kadar 2. bölüm fragmanı meraklı bekleyişin ardından ilk olarak buradan izleyebilirsiniz. İyi seyirler.. Dağhan, bundan 11 yıl evvel evleneceği sırada Beril‘in babası Sezai‘yi öldürmekle suçlanarak hapse […]

12 Ocak 2017 - 18:53 'de eklendi ve 720 kez görüntülendi.
Ölene Kadar 2. Bölüm Fragmanı 19 Ocak 2017 | Hd izle

Bu akşam Tv’de ilk kez yayınlan yeni dizi ”Ölene Kadar” izleyiciyi adeta büyüledi. Ölene Kadar ilk bölümüyle bu akşam yayınlandıktan hemen sonra yeni bölüm fragmanı hemen ardından izleyiciye sunuldu. Ölene Kadar 2. bölüm fragmanı meraklı bekleyişin ardından ilk olarak buradan izleyebilirsiniz. İyi seyirler..

Dağhan, bundan 11 yıl evvel evleneceği sırada Beril‘in babası Sezai‘yi öldürmekle suçlanarak hapse atılır. Aslında Dağhan’ın bir suçu yokken kurulan bu düzen onun üstüne kalmıştır. Komployu kuran Ender ise büyük bir sırrı geride bırakıp Beril ile evlenerek amacına ulaşmıştır.

Diğer yandan Dağhan‘ı hapis hayatından kurtaran avukat ise henüz daha ilk davası olan Selvi‘dir. Avukat Selvi, ince bir ipucu sayesinde Dağhan’ı hapisten çıkarmıştır. Ancak bu sadece bir şeylerin başlangıcı olmuştur. Ölene Kadar yeni bölümüyle 19 Ocak 2017 Perşembe akşamı Atv ekranlarında ikinci kez sizlerle olacak.

Ölene Kadar 2. Bölüm Fragmanı

Etiketler :
SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER