Sakarya Haberleri – Son dakika haberleri

O Hayat Benim Dava Nasıl Sonuçlanacak? 121. Bölüm Fragmanı

O Hayat Benim 121. bölüm fragmanı bu akşam yayınlanan yeni bölümün hemen ardından görücüye çıktı. Nefes kesen yeni bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz buradan izleyiciye sunuldu. Gelecek hafta O Hayat Benim’de neler olacak? Hayatının en zor kararlarından birini vermek zorunda olan Hülya, bu yükü taşımaya hazır değildir. Çocuklarının katil olmasının sebebini Sultan’a bağlar. Sultan’da farklı bir kapana kısılırken, ne yapacağını […]

12 Şubat 2017 - 12:27 'de eklendi ve 415 kez görüntülendi.
O Hayat Benim Dava Nasıl Sonuçlanacak? 121. Bölüm Fragmanı

O Hayat Benim 121. bölüm fragmanı bu akşam yayınlanan yeni bölümün hemen ardından görücüye çıktı. Nefes kesen yeni bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz buradan izleyiciye sunuldu. Gelecek hafta O Hayat Benim’de neler olacak?

Hayatının en zor kararlarından birini vermek zorunda olan Hülya, bu yükü taşımaya hazır değildir. Çocuklarının katil olmasının sebebini Sultan’a bağlar. Sultan’da farklı bir kapana kısılırken, ne yapacağını bilmemektedir. Her ikisininde geçmişte ki günahları peşlerini bir türlü bırakmaz. Ayhan’ın ölümünden sonra ağır bedel ödeyecek olan Efsun’u kurtarmak isteyen Sultan, canını dahi vermek ister.

Öte yandan Atahan konağında ki gizli düşman elini güçlendirirken, Reyhan korkudan gözünü karartır. Ateş ile arasına girmeye kalkana fırsat tanımayacaktır. Bu olaylar sırasında Ateş ve Bahar’ın uzun zamandır beklediği dava günü gelmiştir. O Hayat Benim yeni bölümüyle 19 Şubat akşamı saat 20:00’dan itibaren Fox tv ekranlarında izleyicisiyle buluşacak.

O Hayat Benim 121. Bölüm Fragmanı

Etiketler :
SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER