Sakarya Haberleri – Son dakika haberleri

O Hayat Benim 120. Bölüm Fragmanı Efsun Ölecek mi?

O Hayat Benim 120. bölüm fragmanı bu akşam yayınlanan yeni bölümün hemen ardından görücüye çıktı. Nefes kesen yeni bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz buradan izleyiciye sunuldu. Gelecek hafta O Hayat Benim’de neler olacak? Efsun ve Bahar aralarında anlaşma sağladığı sırada Salih ve Sultan’ı yurt dışına taşıyan geminin battığı haberi gelir. Bu haber tüm dengeleri tepe taklak yapar. Efsun, […]

05 Şubat 2017 - 14:37 'de eklendi ve 710 kez görüntülendi.
O Hayat Benim 120. Bölüm Fragmanı Efsun Ölecek mi?

O Hayat Benim 120. bölüm fragmanı bu akşam yayınlanan yeni bölümün hemen ardından görücüye çıktı. Nefes kesen yeni bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz buradan izleyiciye sunuldu. Gelecek hafta O Hayat Benim’de neler olacak?

Efsun ve Bahar aralarında anlaşma sağladığı sırada Salih ve Sultan’ı yurt dışına taşıyan geminin battığı haberi gelir. Bu haber tüm dengeleri tepe taklak yapar. Efsun, Ateş ve Bahar’ı suçlarken öfkeyle saldırır. Bu esnada Bahar sancılanır ve karnındaki bebeğini kaybetme tehlikesi yaşar.

Bu durumdan Efsun’u sorumlu tutan Ateş ise sinirlerine hakim olamaz. Gözü dönen Reyhan’da kötü haberler bekliyordur. Efsun, Umut’la birlikte kendini yeni bir yolculukta bulurken bu yolculuğun onu karanlığa çektiğinden habersizdir. O Hayat Benim yeni bölümüyle 12 Şubat akşamı saat 20:00’dan itibaren Fox tv ekranlarında izleyicisiyle buluşacak.

O Hayat Benim 120. Bölüm Fragmanı

Etiketler :
SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER