Sakarya Haberleri – Son dakika haberleri

O Hayat Benim 119. Bölüm Fragmanı 5 Şubat 2017

O Hayat Benim 119. bölüm fragmanı bu akşam yayınlanan yeni bölümün hemen ardından görücüye çıktı. Nefes kesen yeni bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz buradan izleyiciye sunuldu. Gelecek hafta O Hayat Benim’de neler olacak? Bahar kızının yanında olabilmek adına Efsun’un kapısına gider. Ancak Bahar’ın kızıyla bu son görüşmesidir. Sabah uyandığında ne kızı Nuran ne de Efsun ortalarda yoktur. Romanya’ya […]

29 Ocak 2017 - 16:12 'de eklendi ve 754 kez görüntülendi.
O Hayat Benim 119. Bölüm Fragmanı 5 Şubat 2017

O Hayat Benim 119. bölüm fragmanı bu akşam yayınlanan yeni bölümün hemen ardından görücüye çıktı. Nefes kesen yeni bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz buradan izleyiciye sunuldu. Gelecek hafta O Hayat Benim’de neler olacak?

Bahar kızının yanında olabilmek adına Efsun’un kapısına gider. Ancak Bahar’ın kızıyla bu son görüşmesidir. Sabah uyandığında ne kızı Nuran ne de Efsun ortalarda yoktur. Romanya’ya kaçmak üzere tekneye binmişlerdir. Bahar sarsılırken, Ateş ise Savcı Murat’la irtibat kurar.

Ardından Sahil güvenlik ekipleri hemen harekete geçer. Ancak ummadık haber sonucu gelişmeler rotayı değiştirir. Bir çocuğun umudu tüm her şeyi değiştirecek güçtedir. O Hayat Benim yeni bölümüyle 5 Şubat akşamı saat 20:00’dan itibaren Fox tv ekranlarında izleyicisiyle buluşacak.

O Hayat Benim 119. Bölüm Fragmanı

Etiketler :
SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER