Sakarya Haberleri – Son dakika haberleri

O Hayat Benim 117. Bölüm Fragmanı Yayınlandı | 22 Ocak Pazar

O Hayat Benim 117. bölüm fragmanı bu akşam yayınlanan yeni bölümün hemen ardından görücüye çıktı. Nefes kesen yeni bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz buradan izleyiciye sunuldu. Gelecek hafta O Hayat Benim’de neler olacak? Efsun ilk etapta Nuran’ı geri alabilmek için savaş verecek. Ardından ise Atahanlar’dan rövanşı almak isteyecek. Efsun bu süreçte güçlü ittifaklar kurar. Sonunda Nuran’a ulaşan Arda […]

15 Ocak 2017 - 20:13 'de eklendi ve 632 kez görüntülendi.
O Hayat Benim 117. Bölüm Fragmanı Yayınlandı | 22 Ocak Pazar

O Hayat Benim 117. bölüm fragmanı bu akşam yayınlanan yeni bölümün hemen ardından görücüye çıktı. Nefes kesen yeni bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz buradan izleyiciye sunuldu. Gelecek hafta O Hayat Benim’de neler olacak?

Efsun ilk etapta Nuran’ı geri alabilmek için savaş verecek. Ardından ise Atahanlar’dan rövanşı almak isteyecek. Efsun bu süreçte güçlü ittifaklar kurar. Sonunda Nuran’a ulaşan Arda ve Efsun’u büyük sürpriz bekler. Nuran ikisini de istemediğini belirtir. Efsun duydukları karşısında yıkılırken, hedefine Hülya’yı alır.

İlk başta Hülya’nın konaktan kovulmasını, sonra ise kimseyle irtibat kuramamasını sağlayacaktır. Efsun işbirliği yaptığı kişiler sayesinde Hülya’nın Kenan’dan ayrılmasını bile sağlayacaktır. O Hayat Benim yeni bölümüyle 22 Ocak akşamı saat 20:00’dan itibaren Fox tv ekranlarında izleyicisiyle buluşacak.

O Hayat Benim 117. Bölüm Fragmanı

Etiketler :
SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER