Sakarya Haberleri – Son dakika haberleri

O Hayat Benim 116. Bölüm Fragmanı Yayınlandı | 15 Ocak Pazar

O Hayat Benim 116. bölüm fragmanı bu akşam yayınlanan yeni bölümün hemen ardından görücüye çıktı. Nefes kesen yeni bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz buradan izleyiciye sunuldu. Gelecek hafta O Hayat Benim’de neler olacak? Tuzağın içine düşen Efsun hiçbir şeyin farkında bile değildir. Hülya‘nın şikayeti doğrultusunda Efsun tutuklanır. Efsun, mahkeme gününe kadar tutuklu kalacaktır. Arda’nın ise karısı adına elinden gelen birşey […]

08 Ocak 2017 - 20:23 'de eklendi ve 682 kez görüntülendi.
O Hayat Benim 116. Bölüm Fragmanı Yayınlandı | 15 Ocak Pazar

O Hayat Benim 116. bölüm fragmanı bu akşam yayınlanan yeni bölümün hemen ardından görücüye çıktı. Nefes kesen yeni bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz buradan izleyiciye sunuldu. Gelecek hafta O Hayat Benim’de neler olacak?

Tuzağın içine düşen Efsun hiçbir şeyin farkında bile değildir. Hülya‘nın şikayeti doğrultusunda Efsun tutuklanır. Efsun, mahkeme gününe kadar tutuklu kalacaktır. Arda’nın ise karısı adına elinden gelen birşey yoktur. Çocuk kaçırdıkları için yarılanan Efsun, Zülal ve Sultan’ı zor günler beklemektedir.

Öte yandan Nuran ise içine kapanmıştır. Ateş ile Bahar bu durumda kızlarına ulaşmak için çabalar. Artık Bahar ve Ateş’in tek çaresi Nuran‘ı Efsun‘dan uzaklaştırmaktır. Efsun uzun süredir çaba gösterdiği Nuran’ı artık kaybetmektedir. O Hayat Benim yeni bölümüyle 15 Ocak akşamı saat 20:00’dan itibaren Fox tv ekranlarında izleyicisiyle buluşacak.

O Hayat Benim 116. Bölüm Fragmanı

Etiketler :
SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER