Sakarya Haberleri – Son dakika haberleri

O Hayat Benim 114. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Fox

O Hayat Benim 114. bölüm fragmanı bu akşam yayınlanan yeni bölümün hemen ardından görücüye çıktı. Nefes kesen yeni bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz buradan izleyiciye sunuldu. Gelecek hafta O Hayat Benim’de neler olacak? Efsun aldığı darbeler sonucunda aşırı saldırgan olur. Bahar‘a Nuran‘ı vermek istemeyen Efsun, bütün kötülükleri yapacaktır. Hayat bir türlü istediği gibi gitmezken sokakta kalır. Üstüne üstelik […]

18 Aralık 2016 - 19:00 'de eklendi ve 782 kez görüntülendi.
O Hayat Benim 114. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Fox

O Hayat Benim 114. bölüm fragmanı bu akşam yayınlanan yeni bölümün hemen ardından görücüye çıktı. Nefes kesen yeni bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz buradan izleyiciye sunuldu. Gelecek hafta O Hayat Benim’de neler olacak?

Efsun aldığı darbeler sonucunda aşırı saldırgan olur. Bahar‘a Nuran‘ı vermek istemeyen Efsun, bütün kötülükleri yapacaktır. Hayat bir türlü istediği gibi gitmezken sokakta kalır. Üstüne üstelik Nuran’ın rahatsızlanması hem Efsun‘u hemde Arda‘yı çaresiz bırakır.

Efsun‘un elinden gelen birşey kalmamıştır. Ateş ile Bahar‘ın savcılığa yapmış oldukları şikayet Efsun ve Sultan adına geri sayımdır. Sultan gözünü karartırken, hedefinde Hülya’nın paraları vardır. Nuran’ın rahatsızlığı giderek nüksederken, Efsun ve Arda parasızlıktan köşeye sıkışmıştır. O Hayat Benim yeni bölümüyle 25 Aralık akşamı saat 20:00’dan itibaren Fox tv ekranlarında izleyicisiyle buluşacak.

O Hayat Benim 114. Bölüm Fragmanı

Etiketler :
SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER