Sakarya Haberleri – Son dakika haberleri

No 309 dizisi oyuncuları Yeni bölüm fragmanı

Yapımcılığını Gold Film‘in üstlendiği No 309 dizisi haziran ayından itibaren fox tv ekranlarında seyirci ile buluşacak. Dizinin senaryosunu Aslı Zengin ve Banu Zengin kaleme alıyor. Yönetmen koltuğunda ise Hasan Tolga Pulat oturuyor. No 309 konusu: Onur’un ailesinden kalan mirasın sahibi olabilmesi için kuzeninden önce evlenip çocuk sahibi olması gerekmektedir. Bu nedenle iki aile kıyasıya bir […]

18 Aralık 2016 - 13:01 'de eklendi ve 6604 kez görüntülendi.
No 309 dizisi oyuncuları Yeni bölüm fragmanı

Yapımcılığını Gold Film‘in üstlendiği No 309 dizisi haziran ayından itibaren fox tv ekranlarında seyirci ile buluşacak. Dizinin senaryosunu Aslı Zengin ve Banu Zengin kaleme alıyor. Yönetmen koltuğunda ise Hasan Tolga Pulat oturuyor.

No 309 konusu: Onur’un ailesinden kalan mirasın sahibi olabilmesi için kuzeninden önce evlenip çocuk sahibi olması gerekmektedir. Bu nedenle iki aile kıyasıya bir yarış içerisindedir. Onur’u bir an önce evlendirmek için annesi Pelinsu ile bir randevu ayarlar. Diğer yandan Dizinin diğer başrol karakteri olan Lale’yi de annesi doktor olan biri ile evlendirmek ister. Randevu gecesi Pelinsu ile Doktor olan Onur aynı kazaya karışırlar ve bunun sonucunda Lale ile diğer Onur yanlışlıkla yemeğe çıkarlar. Lale’nin ve Onur’un alkolü fazla kaçırmaları sonucunda geceyi hiç hatırlamazlar ve sabah 309 nolu bir otel odasında kendilerini uyurken bulurlar. Bu gece de Lale hamile kalır ve olaylar başlar.

No 309 14. bölüm fragmanı

No 309 oyuncuları: Demet Özdemir (Lale), Furkan Palalı (Onur), Cihan Ercan (Erol), Sumru Yavrucuk (Songül), Sevinç Erbulak (Betül), Suat Sungur (Fikret), Özlem Tokaslan (Yıldız), Gökçe Özyol (Kurtuluş), Beyti Engin (Şadi), Fatma Toptaş (Nilüfer), Pelin Uluksar (Nergis Yenilmez)

No 309 Son Bölümünde Neler Yaşandı: Aileleri tarafından birbirinden habersiz  bir şekilde Ağva’ya gönderilen Onur ile Lale karşılaştıklarında şok olmuşlardır. Zorunlu bir şekilde vakit geçirmekte kalan ikili bu sırada buzları eritmiştir. Pelinsu ise Lale’den habersiz Onur’un tek gittiğini bilmektedir. Fakat geçte olsa Onur’un Lale ile birlikte Ağva’da olduğunu duyunca Erol ve Betül’le birlikte plan hazırlamıştır.

Etiketler :
SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER