Sakarya Haberleri – Son dakika haberleri

No 309 29. Bölüm Fragmanı Yayınlandı | 4 Ocak Çarşamba

No 309’un bu akşam yayınlanan keyifli bölümünün ardından yeni bölüm tanıtımı çıktı. Merakla beklenen No 309 29. bölüm fragmanı şimdi buradan izleyiciye sunuldu. Çarşamba gününün eğlenceli ve bol keyifli dizisi No 309’un gelecek haftaki bölümünde neler olacak? Onur ile Lale aralarında geçen kötü sürtüşmeleri kökten halletmiştir. Ancak halen aralarının limoni olduğunu düşünen Şerife, konuyu Yıldız’a taşır. Şerife ile Yıldız‘ın konuşmalarına […]

28 Aralık 2016 - 17:52 'de eklendi ve 741 kez görüntülendi.
No 309 29. Bölüm Fragmanı Yayınlandı | 4 Ocak Çarşamba

No 309’un bu akşam yayınlanan keyifli bölümünün ardından yeni bölüm tanıtımı çıktı. Merakla beklenen No 309 29. bölüm fragmanı şimdi buradan izleyiciye sunuldu. Çarşamba gününün eğlenceli ve bol keyifli dizisi No 309’un gelecek haftaki bölümünde neler olacak?

Onur ile Lale aralarında geçen kötü sürtüşmeleri kökten halletmiştir. Ancak halen aralarının limoni olduğunu düşünen Şerife, konuyu Yıldız’a taşır. Şerife ile Yıldız‘ın konuşmalarına kulak misafiri olan İsmet ise hemen yılbaşı organizasyonu düzenleyerek Lale ve Onur‘u barıştırmayı planlar.

Diğer yandan yılbaşı kutlaması için Lale ve Onur çoktan hazırdır bile. Yeni evli çift beraber yılbaşı alışverişine çıkarlar. Keyifli geçen yılbaşı alışverişinde birlikte sürpriz hediyeler seçmişlerdir. Betül ise yeni planlar peşinde dolanıp durmaktadır. Ama Betül’ü bekleyen büyük bir sürpriz yoldadır. No:309 yeni bölümüyle 4 Ocak akşamı saat 20:00’dan itibaren Fox ekranlarında sizlerle olmaya devam edecek.

N0:309 29. Bölüm Fragmanı

Etiketler :
SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER