Sakarya Haberleri – Son dakika haberleri

No 309 28. Bölüm Fragmanı izle 28 Aralık Çarşamba | Fox

Bu akşam yayınlanan keyifli bölümünün ardından yeni bölüm tanıtımı çıktı. Merakla beklenen No 309 28. bölüm fragmanı şimdi buradan izleyiciye sunuldu. Çarşamba gününün eğlenceli ve bol keyifli dizisi No 309’un gelecek haftaki bölümünde neler olacak? Onur, Lale‘nin odayı karıştırdığını görmesiyle hayal kırıklığı yaşar. Görüntüleri izledikten sonra Onur, Lale‘ye tepkide bulunur. Lale ise çok üzülerek pişmanlık duyar. Daha sonra araları düzelmesi […]

21 Aralık 2016 - 18:10 'de eklendi ve 860 kez görüntülendi.
No 309 28. Bölüm Fragmanı izle 28 Aralık Çarşamba | Fox

Bu akşam yayınlanan keyifli bölümünün ardından yeni bölüm tanıtımı çıktı. Merakla beklenen No 309 28. bölüm fragmanı şimdi buradan izleyiciye sunuldu. Çarşamba gününün eğlenceli ve bol keyifli dizisi No 309’un gelecek haftaki bölümünde neler olacak?

Onur, Lale‘nin odayı karıştırdığını görmesiyle hayal kırıklığı yaşar. Görüntüleri izledikten sonra Onur, Lale‘ye tepkide bulunur. Lale ise çok üzülerek pişmanlık duyar. Daha sonra araları düzelmesi için Onur‘un gönlünü almak için harekete geçer.

Fakat aksilik Onur ile Lale‘nin peşinden hiç ayrılmaz. Yaşanan olaylar olumsuz görünse de Lale ile Onur arasındaki bağ gitgide daha çok güçlenir. No:309 yeni bölümüyle 28 Aralık akşamı saat 20:00’dan itibaren Fox ekranlarında sizlerle olmaya devam edecek.

N0:309 28. Bölüm Fragmanı

Etiketler :
SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER