Sakarya Haberleri – Son dakika haberleri

No 309 27. Bölüm Fragmanı Yayınlandı 21 Aralık 2016

Bu akşam yayınlanan keyifli bölümünün ardından yeni bölüm tanıtımı çıktı. Merakla beklenen No 309 27. bölüm fragmanı şimdi buradan izleyiciye sunuldu. Çarşamba gününün eğlenceli ve bol keyifli dizisi No 309’un gelecek haftaki bölümünde neler olacak? Lale, dolabın üstünden düşen fotoğrafı gördükten sonra bitterli çileğin kim olabileceğini araştırmaya koyulur. Nilüfer’in desteğiyle bitterli çilek araştırması yapılırken, Onur‘un aklı ise balayında odaya gönderilen çilekte […]

14 Aralık 2016 - 17:52 'de eklendi ve 800 kez görüntülendi.
No 309 27. Bölüm Fragmanı Yayınlandı 21 Aralık 2016

Bu akşam yayınlanan keyifli bölümünün ardından yeni bölüm tanıtımı çıktı. Merakla beklenen No 309 27. bölüm fragmanı şimdi buradan izleyiciye sunuldu. Çarşamba gününün eğlenceli ve bol keyifli dizisi No 309’un gelecek haftaki bölümünde neler olacak?

Lale, dolabın üstünden düşen fotoğrafı gördükten sonra bitterli çileğin kim olabileceğini araştırmaya koyulur. Nilüfer’in desteğiyle bitterli çilek araştırması yapılırken, Onur‘un aklı ise balayında odaya gönderilen çilekte takılı kalır. Hemen harekete geçerek çileği kimin gönderdiği hakkında araştırma başlatır.

Onur ve Lale‘nin yolları çiftlikte ki evde kesişecektir. Öte yandan Songül, Samet ve Nergis’i beraber görür ve küplere biner. Böylesi bir durumun gizli tutulduğu için Nergis‘e öfke duyar. Songül’ün kırılmış kalbini almak kızlar adına pekte kolay olmayacaktır.  No:309 yeni bölümüyle 21 Aralık akşamı saat 20:00’dan itibaren Fox ekranlarında sizlerle olmaya devam edecek.

N0:309 27. Bölüm Fragmanı

Etiketler :
SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER