Sakarya Haberleri – Son dakika haberleri

Masum Dizisi Oyuncuları Konusu Nerede Çekiliyor?

D Productions yapımcılığında ”Masum” adlı yeni bir dizi adını duyurdu. Dijital platformda yayınlanacak olan yeni dizinin kadrosunda ünlü isimler yer alacak. 60 dakikalık 8 bölümden oluşan yeni dizi çok yakında BluTv ekranlarında izleyiciyle buluşacak. Polisiye – Drama tarzındaki yeni dizide Haluk Bilginer, Ali Atay, Bartu Küçükçağlayan, Okan Yalabık, Serkan Keskin, Nur Sürer ve Tülin Özen başrolleri […]

23 Aralık 2016 - 14:54 'de eklendi ve 2350 kez görüntülendi.
Masum Dizisi Oyuncuları Konusu Nerede Çekiliyor?

D Productions yapımcılığında ”Masum” adlı yeni bir dizi adını duyurdu. Dijital platformda yayınlanacak olan yeni dizinin kadrosunda ünlü isimler yer alacak. 60 dakikalık 8 bölümden oluşan yeni dizi çok yakında BluTv ekranlarında izleyiciyle buluşacak.

Polisiye – Drama tarzındaki yeni dizide Haluk Bilginer, Ali Atay, Bartu Küçükçağlayan, Okan Yalabık, Serkan Keskin, Nur Sürer ve Tülin Özen başrolleri paylaşacak. Çekimleri yeni başlayan Masum adlı yeni dizi şimdiden merak uyandırdı. Yeni dizi Masum 2017 Ocak ayından itibaren BluTv’de yayınlanacak.

Berkun Oya’nın kendi yazmış olduğu Bayrak adlı tiyatro oyununda uyarlanan yeni dizinin yönetmen koltuğunda Altın Portakal Ödülüne sahip olan Seren Yüce oturuyor.

Masum Dizisi Nerede Çekiliyor?

Aralık ayı itibarıyla çekimleri başlayan yeni dizinin detaylı bilgileri ilerleyen haftalarda sizlerle paylaşılacak.

Masum Dizisi Konusu

Emekli Komiser Cevdet ile karısı, hayatlarının son senelerini şehir kalabalığından uzakta bir çiftlikte sürerken, ansızın gelen küçük oğullarının korkunç haberiyle sarsılır.

Masum Dizisi Oyuncuları

Haluk Bilginer;

masum-dizisi-emekli-komiser-cevdet

Ali Atay;

masum-ali-atay

Bartu Küçükçağlayan;

masum-bartu-kucukcaglayan

Okan Yalabık;

masum-okan-yalabik

Serkan Keskin;

masum-serkan-keskin

Nur Sürer;

masum-nur-surer

Tülin Özen;

masum-tulin-ozen

Etiketler :
SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER