Sakarya Haberleri – Son dakika haberleri

Kısmetse Olur 25 Aralık Haftanın Finali Fragmanı | Onur ile Aycan İlişkisine Neler Oluyor?

Ekranların en çok ilgi gören evlilik yarışması Kısmetse Olur haftanın finali tanıtım fragmanı yayınlandı. Kısmetse Olur 25 Aralık fragmanı yayınlanır yayınlanmaz sitemize eklendi. Meraklı bekleyişin sonlandığı Kısmetse Olur haftanın finali fragmanını buradan izleyin. Kısmetse Olur 25 Aralık gecesi kim elenecek? Kısmetse Olur 25 Aralık tarihinde elenecek isim deşifre oldu. Kısmetse Olur evinde bu hafta elenen gelin adayı sinirlerine hakim olamayacak. Her hafta bir kişinin eleme […]

23 Aralık 2016 - 16:34 'de eklendi ve 2679 kez görüntülendi.
Kısmetse Olur 25 Aralık Haftanın Finali Fragmanı | Onur ile Aycan İlişkisine Neler Oluyor?

Ekranların en çok ilgi gören evlilik yarışması Kısmetse Olur haftanın finali tanıtım fragmanı yayınlandı. Kısmetse Olur 25 Aralık fragmanı yayınlanır yayınlanmaz sitemize eklendi. Meraklı bekleyişin sonlandığı Kısmetse Olur haftanın finali fragmanını buradan izleyin.

Kısmetse Olur 25 Aralık gecesi kim elenecek? Kısmetse Olur 25 Aralık tarihinde elenecek isim deşifre oldu. Kısmetse Olur evinde bu hafta elenen gelin adayı sinirlerine hakim olamayacak. Her hafta bir kişinin eleme heyecanı yaşadığı Kısmetse Olur’da sürpriz isim eve veda etti.

Haftanın 7 günü Kanal D ekranlarında yayınlanan Kısmetse Olur evlilik yarışması hafta içi 12:45’de hafta sonları ise 23:30’da ilgiyle izlenmeye devam ediyor. Kısmetse Olur 25 Aralık akşamı haftanın finali bölümüyle Kanal D ekranlarında sizlerle olacak.

Kısmetse Olur 25 Aralık Haftanın Finali Fragmanı

Etiketler :
SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER