Sakarya Haberleri – Son dakika haberleri

Kısmetse Olur 11 Ocak Çarşamba 328. Bölüm Fragmanı Yayınlandı | Hd izle

Kısmetse Olur 328. Bölüm Fragmanı meraklı bekleyişin ardından yayınlandı. Kısmetse Olur 11 Ocak fragmanı bugün gündüz kuşağında yeni bölümü yayınlandıktan hemen sonra izleyiciye sunuldu. Yayınlanan yeni bölüm fragmanı haberimizin devamından izleyebilirsiniz. İyi seyirler.. Kısmetse Olur haftanın her günü büyük kitlelere yayın yaparken evdeki son gelişmeler merak uyandırdı. Kısmetse Olur evinde yaşanan gündeme dair olaylar bu hafta heyecan yaratacak. […]

10 Ocak 2017 - 15:14 'de eklendi ve 2158 kez görüntülendi.
Kısmetse Olur 11 Ocak Çarşamba 328. Bölüm Fragmanı Yayınlandı | Hd izle

Kısmetse Olur 328. Bölüm Fragmanı meraklı bekleyişin ardından yayınlandı. Kısmetse Olur 11 Ocak fragmanı bugün gündüz kuşağında yeni bölümü yayınlandıktan hemen sonra izleyiciye sunuldu. Yayınlanan yeni bölüm fragmanı haberimizin devamından izleyebilirsiniz. İyi seyirler..

Kısmetse Olur haftanın her günü büyük kitlelere yayın yaparken evdeki son gelişmeler merak uyandırdı. Kısmetse Olur evinde yaşanan gündeme dair olaylar bu hafta heyecan yaratacak. Kısmetse Olur yeni bölümüyle 11 Ocak  gündüz kuşağında saat 12:45’den itibaren sizlerle olacak.

Kısmetse Olur 328. Yeni Bölüm Fragmanı

Kısmetse Olur Son Bölümde Yaşananlar; Mehtap ile Gamze iki ihtarına rağmen aralarında büyük problemler yaşaması üzerine diskalifiye eleme yaşandı. Kısmetse Olur evinde Gamze ve Mehtap arkadaşları huzurunda elemeye tabi tutuldu. Mehtap oylama sonucu elenen isim olurken, arkadaşları ile vedalaşmadan evden ayrıldı.

Barış ve Gamze sorunları çözmek için bir araya geldi. Öte yandan Rabia, Didem ve Adnan’la dertlerini paylaştı. Yeniden bir araya gelen Berker ile Mehtap baş başa yemek yerken romantik dakikalar yaşadı.

Kırmızı odada ki görüşmelerde Berker, Mehtap’a karşı hislerinin devam ettiğini açıkladı. Ancak altını çizerek seninle olamam diye vurguladı. Öte yandan Adnan ile Didem’in kırmızı oda görüşmesinde güzel anlar yaşandı. Didem’in hasta olması söz konusuyken Adnan ben sana bakarım dedi. Gökhan ve Rabia ise yeniden barıştı. Gökhan aşk sözleriyle Rabia’nın kapısını çaldı.

Aycan’ın Semih hakkındaki itirafları gündemi sarsmıştı. Hazal’ın evden ayrılmasıyla Semih’in Kıbrıs’a tatile gitmesi olay oldu. Öte yandan Gamze’nin kız kardeşi programa konuk oldu. Ancak olaylar üstüne olaylar yaşandı. Didem’in sert yanı Sümeyye’yi ağlattı. Gamze’de kardeşinin ağlamasına dayanamayıp Gamze’nin üstüne yürüdü.

Gökhan ve Rabia ilişkisinde gitgide ortalık fena kızışacak. Öte yandan Onur ile Aycan ilişkisinde sorunlar çıkmaya başladı. Onur ve Aycan arasında ki sorun ne? Onur’un kesin kararları Aycan’ı derinden sarsarken ilişki sona mı erecek?

Kısmetse Olur’da Gökhan ile Adnan arasında ki gerilim artarken Onur’un Adnan’a desteği olacak. Öte yandan Kısmetse Olur evinde uzman tarafından yapılan renkli terapi eğlenceli hal almaya başladı. Kısmetse Olur evinde ki adaylar uzman kişi sayesinde her gün terapiye tabi tutulacak.

Etiketler :
SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER