Sakarya Haberleri – Son dakika haberleri

Kırgın Çiçekler Songül’ün Cevabı Ne Olacak? 73. Bölüm Fragmanı

Kırgın Çiçekler 73. bölüm fragmanı bu akşam yayınlanan yeni bölümün hemen ardından izleyiciye sunuldu. Büyüleyici fragmanı ilk olarak buradan seyredebilirsiniz. İlgi çekici zengin hikayesi ile kızların hayatını konu alan Kırgın Çiçekler dizisinde olayların ardı arkası dinmiyor. Kırgın Çiçekler gelecek hafta bölümünde neler olacak? Eylül’ün Kemal tarafından kaçırıldığını öğrenen kızlar polise şikayette bulunur. Fakat sorgulanan Kemal bu suçlamayı kabullenmez. Sorgusunun ardından serbest […]

20 Şubat 2017 - 17:11 'de eklendi ve 2764 kez görüntülendi.
Kırgın Çiçekler Songül’ün Cevabı Ne Olacak? 73. Bölüm Fragmanı

Kırgın Çiçekler 73. bölüm fragmanı bu akşam yayınlanan yeni bölümün hemen ardından izleyiciye sunuldu. Büyüleyici fragmanı ilk olarak buradan seyredebilirsiniz. İlgi çekici zengin hikayesi ile kızların hayatını konu alan Kırgın Çiçekler dizisinde olayların ardı arkası dinmiyor. Kırgın Çiçekler gelecek hafta bölümünde neler olacak?

Eylül’ün Kemal tarafından kaçırıldığını öğrenen kızlar polise şikayette bulunur. Fakat sorgulanan Kemal bu suçlamayı kabullenmez. Sorgusunun ardından serbest kalan Kemal, takip edildiği için Eylül’ün yanına gidemez. Eylül ise tutsak olduğu yerde aç susuz mücadele içindedir. Mesude, Kemal’in farkında olmadan ayaklanır.

Songül bu defa oyunu gelir ve Sadullah ile karşı karşıya kalır. Songül ise Güney’den evlenme teklifi alır. Öte yandan Kemal’in tuzağına düşen Cemre ve Serkan ölümle burun buruna gelir. Kırgın Çiçekler yeni bölümüyle 27 Şubat akşamı saat 20:00’dan itibaren Atv ekranlarında sizlerle olmaya devam edecek.

Kırgın Çiçekler 73. Bölüm Fragmanı

realistik vibratör için tıklayınız
mastürbatör ürünleri için tıklayınız
Penis pompası için tıklayınız
Penis pompaları için tıklayınız
Fetişh ürünleri için tıklayınız

Etiketler :
SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER