Sakarya Haberleri – Son dakika haberleri

Kırgın Çiçekler Eylül Kurtulacak mıdır? 72. Bölüm Fragmanı

Kırgın Çiçekler 72. bölüm fragmanı bu akşam yayınlanan yeni bölümün hemen ardından izleyiciye sunuldu. Büyüleyici fragmanı ilk olarak buradan seyredebilirsiniz. İlgi çekici zengin hikayesi ile kızların hayatını konu alan Kırgın Çiçekler dizisinde olayların ardı arkası dinmiyor. Kırgın Çiçekler gelecek hafta bölümünde neler olacak? Kemal’in elinden kurtulmak isteyen Eylül, güç bela Kemal’i yaralayıp kaçmayı başarır. Ancak Kemal silahı kaptığı gibi Eylül’ün peşine […]

13 Şubat 2017 - 11:59 'de eklendi ve 522 kez görüntülendi.
Kırgın Çiçekler Eylül Kurtulacak mıdır? 72. Bölüm Fragmanı

Kırgın Çiçekler 72. bölüm fragmanı bu akşam yayınlanan yeni bölümün hemen ardından izleyiciye sunuldu. Büyüleyici fragmanı ilk olarak buradan seyredebilirsiniz. İlgi çekici zengin hikayesi ile kızların hayatını konu alan Kırgın Çiçekler dizisinde olayların ardı arkası dinmiyor. Kırgın Çiçekler gelecek hafta bölümünde neler olacak?

Kemal’in elinden kurtulmak isteyen Eylül, güç bela Kemal’i yaralayıp kaçmayı başarır. Ancak Kemal silahı kaptığı gibi Eylül’ün peşine düşer. Diğer yandan Mesude’nin ortadan kaybolduğunu fark eden kızlar telaşlanır. Selin, Songül’ün okula döneceğini öğrenmesiyle Zehra’nın kapısını çalar. Songül’le Güney’i aramak için bir çare düşünmesini ister.

Defne’yi yurttan alan Nazan, eve tekrardan getirmiştir. Bu sırada Defne ise kaybolan paraların izini sürmeye başlamıştır. Her geçen saat Eylül’le konuşamadıkları için kızları korku içinde bırakır. Ama polisten gelen haber herkesi derinden sarsar. Kırgın Çiçekler yeni bölümüyle 20 Şubat akşamı saat 20:00’dan itibaren Atv ekranlarında sizlerle olmaya devam edecek.

Kırgın Çiçekler 72. Bölüm Fragmanı

Etiketler :
SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER