Sakarya Haberleri – Son dakika haberleri

Kırgın Çiçekler 71. Bölüm Fragmanı 13 Şubat Pazartesi

Kırgın Çiçekler 71. bölüm fragmanı bu akşam yayınlanan yeni bölümün hemen ardından izleyiciye sunuldu. Büyüleyici fragmanı ilk olarak buradan seyredebilirsiniz. İlgi çekici zengin hikayesi ile kızların hayatını konu alan Kırgın Çiçekler dizisinde olayların ardı arkası dinmiyor. Kırgın Çiçekler gelecek hafta bölümünde neler olacak? Eylül’ü kaçıran Kemal, kimselerin bulamayacağı bir yere kapatır. Kemal, zorla kızlara mektup yazdırıp Atakan ile sahiden kaçtığı etkisi yaratır. […]

06 Şubat 2017 - 14:18 'de eklendi ve 490 kez görüntülendi.
Kırgın Çiçekler 71. Bölüm Fragmanı 13 Şubat Pazartesi

Kırgın Çiçekler 71. bölüm fragmanı bu akşam yayınlanan yeni bölümün hemen ardından izleyiciye sunuldu. Büyüleyici fragmanı ilk olarak buradan seyredebilirsiniz. İlgi çekici zengin hikayesi ile kızların hayatını konu alan Kırgın Çiçekler dizisinde olayların ardı arkası dinmiyor. Kırgın Çiçekler gelecek hafta bölümünde neler olacak?

Eylül’ü kaçıran Kemal, kimselerin bulamayacağı bir yere kapatır. Kemal, zorla kızlara mektup yazdırıp Atakan ile sahiden kaçtığı etkisi yaratır. Feride ise durumu polislere bildirir ve aramalar başlar. Diğer yandan Sadullah’ın verdiği cezanın ardından Songül odaya hapsolur.

Zehra ise Songül’ün okulu değiştirmesi adına uğraş verir. Meral’i davadan caydırmak isteyen Mert’in annesi, para verir. Eylül’ü kaçıran Kemal, Mesude’nin anlatmasından korkup onu uzaklarda bir bakım evine bırakır. Artık Eylül’ün Kemal’den kurtulması için kendi bir plan yapması gereklidir. Kırgın Çiçekler yeni bölümüyle 13 Şubat akşamı saat 20:00’dan itibaren Atv ekranlarında sizlerle olmaya devam edecek.

Kırgın Çiçekler 71. Bölüm Fragmanı

Etiketler :
SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER