Sakarya Haberleri – Son dakika haberleri

Kırgın Çiçekler 70. Bölüm Fragmanı 6 Şubat Pazartesi

Kırgın Çiçekler 70. bölüm fragmanı bu akşam yayınlanan yeni bölümün hemen ardından izleyiciye sunuldu. Büyüleyici fragmanı ilk olarak buradan seyredebilirsiniz. İlgi çekici zengin hikayesi ile kızların hayatını konu alan Kırgın Çiçekler dizisinde olayların ardı arkası dinmiyor. Kırgın Çiçekler gelecek hafta bölümünde neler olacak? Eylül‘ü eve getirmek isteyen Kemal, polisle birlikte Atakan‘ın evine gider. Feride’nin bir an önce Eylül’ü kurtarması için çözüm […]

30 Ocak 2017 - 12:57 'de eklendi ve 625 kez görüntülendi.
Kırgın Çiçekler 70. Bölüm Fragmanı 6 Şubat Pazartesi

Kırgın Çiçekler 70. bölüm fragmanı bu akşam yayınlanan yeni bölümün hemen ardından izleyiciye sunuldu. Büyüleyici fragmanı ilk olarak buradan seyredebilirsiniz. İlgi çekici zengin hikayesi ile kızların hayatını konu alan Kırgın Çiçekler dizisinde olayların ardı arkası dinmiyor. Kırgın Çiçekler gelecek hafta bölümünde neler olacak?

Eylül‘ü eve getirmek isteyen Kemal, polisle birlikte Atakan‘ın evine gider. Feride’nin bir an önce Eylül’ü kurtarması için çözüm yolu üretmesi gerekmektedir. Neriman ile iş birliği yapan Defne gerçek ailesini bulabilecek midir? Mert’le buluşan Meral kızların tepkisine maruz kalır.

Diğer yandan Songül‘e karşı pazarlık yapan Zehra, Selin‘den para koparmaya çalışır. Eylül, Kemal‘in kendisini eve hapsedecek korkusuyla Atakan’la kaçmaya kalkışır. Kemal ise aleyhine çıkan davanın ardından kendini aklamak adına tehlikeli bir plan hazırlar. Kırgın Çiçekler yeni bölümüyle 6 Şubat akşamı saat 20:00’dan itibaren Atv ekranlarında sizlerle olmaya devam edecek.

Kırgın Çiçekler 70. Bölüm Fragmanı

Etiketler :
SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER