Sakarya Haberleri – Son dakika haberleri

Kırgın Çiçekler 67. Bölüm Fragmanı Yayınlandı | 16 Ocak 2017

Kırgın Çiçekler 67. bölüm fragmanı bu akşam yayınlanan yeni bölümün hemen ardından izleyiciye sunuldu. Büyüleyici fragmanı ilk olarak buradan seyredebilirsiniz. İlgi çekici zengin hikayesi ile kızların hayatını konu alan Kırgın Çiçekler dizisinde olayların ardı arkası dinmiyor. Kırgın Çiçekler gelecek hafta bölümünde neler olacak? Eylül’ün çığlık seslerini duyan Mesude’nin elinden bir şey gelmezken, Eylül ise korkmuş olmalı ki annesinin yanına sığınacaktır. Artık […]

09 Ocak 2017 - 17:59 'de eklendi ve 773 kez görüntülendi.
Kırgın Çiçekler 67. Bölüm Fragmanı Yayınlandı | 16 Ocak 2017

Kırgın Çiçekler 67. bölüm fragmanı bu akşam yayınlanan yeni bölümün hemen ardından izleyiciye sunuldu. Büyüleyici fragmanı ilk olarak buradan seyredebilirsiniz. İlgi çekici zengin hikayesi ile kızların hayatını konu alan Kırgın Çiçekler dizisinde olayların ardı arkası dinmiyor. Kırgın Çiçekler gelecek hafta bölümünde neler olacak?

Eylül’ün çığlık seslerini duyan Mesude’nin elinden bir şey gelmezken, Eylül ise korkmuş olmalı ki annesinin yanına sığınacaktır. Artık Mesude, Kemal‘in ne mal olduğunu anlayacaktır. Songül‘ün Zehra hakkında şüpheleri varken, Sadullah ise ikisinin arasında kalakalmıştır.

Diğer yandan kızlar hazırladıkları planla Mesude ile çocukları başlarında ki Kemal belasından kurtarmak ister. Ama olayı Zehra‘da öğrenince işler iyice arap saçına dönmüştür. Meral ise Mert‘in teklifi ile sevinçten yerinde duramazken, Mert’in asıl gerçek yüzünü kısa süre içerisinde öğrenecektir. Kırgın Çiçekler yeni bölümüyle 16 Ocak akşamı saat 20:00’dan itibaren Atv ekranlarında sizlerle olmaya devam edecek.

Kırgın Çiçekler 67. Bölüm Fragmanı

Etiketler :
SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER