Sakarya Haberleri – Son dakika haberleri

Kırgın Çiçekler 66. Bölüm Fragmanı | 2 Ocak 2017

Kırgın Çiçekler 66. bölüm fragmanı bu akşam yayınlanan yeni bölümün hemen ardından izleyiciye sunuldu. Büyüleyici fragmanı ilk olarak buradan seyredebilirsiniz. İlgi çekici zengin hikayesi ile kızların hayatını konu alan Kırgın Çiçekler dizisinde olayların ardı arkası dinmiyor. Kırgın Çiçekler gelecek hafta bölümünde neler olacak? Yatalak kalan Mesude eve getirilirken, Kemal ise bu durumu kullanarak Eylül‘ün kızlarla beraber eve girmesini engeller. Öte yandan […]

26 Aralık 2016 - 17:55 'de eklendi ve 858 kez görüntülendi.
Kırgın Çiçekler 66. Bölüm Fragmanı | 2 Ocak 2017

Kırgın Çiçekler 66. bölüm fragmanı bu akşam yayınlanan yeni bölümün hemen ardından izleyiciye sunuldu. Büyüleyici fragmanı ilk olarak buradan seyredebilirsiniz. İlgi çekici zengin hikayesi ile kızların hayatını konu alan Kırgın Çiçekler dizisinde olayların ardı arkası dinmiyor. Kırgın Çiçekler gelecek hafta bölümünde neler olacak?

Yatalak kalan Mesude eve getirilirken, Kemal ise bu durumu kullanarak Eylül‘ün kızlarla beraber eve girmesini engeller. Öte yandan Toprak ile Feride balayında olduğu için kızlar rahatsızlık vermek istemez. Sadullah ise Zehra‘ya evlilik teklifi edeceğini bildirir. Ancak bu durum Songül’ü üzmektedir.

Mesude‘nin bakımlarıyla Büşra‘nın ilgilenmesini zorunlu kılan Kemal, çocuğu okula yollamaz. Bu süreçte Mesude, Kemal‘in gerçek yüzünü görür. Kemal, Eylül‘ün hayatını paramparça edecek fırsatı bulduğunda hemen değerlendirir. Kırgın Çiçekler yeni bölümüyle 2 Ocak akşamı saat 20:00’dan itibaren Atv ekranlarında sizlerle olmaya devam edecek.

Kırgın Çiçekler 66. Bölüm Fragmanı

Etiketler :
SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER