Sakarya Haberleri – Son dakika haberleri

Kırgın Çiçekler 65. Bölüm Fragmanı Yayınlandı 26 Aralık Pazartesi

Kırgın Çiçekler 65. bölüm fragmanı bu akşam yayınlanan yeni bölümün hemen ardından izleyiciye sunuldu. Nefes kesen fragmanı ilk olarak buradan seyredin. İlgi çekici zengin hikayesi ile kızların hayatını konu alan Kırgın Çiçekler dizisinde olayların ardı arkası dinmiyor. Ölümle burun buruna gelen Zehra, Güney, Sedef ve Kızlar zor zamanlar geçirir. Dışarıda ise panik bekleyiş sürerken, bir anda evden gelen silah sesleri […]

19 Aralık 2016 - 22:59 'de eklendi ve 604 kez görüntülendi.
Kırgın Çiçekler 65. Bölüm Fragmanı Yayınlandı 26 Aralık Pazartesi

Kırgın Çiçekler 65. bölüm fragmanı bu akşam yayınlanan yeni bölümün hemen ardından izleyiciye sunuldu. Nefes kesen fragmanı ilk olarak buradan seyredin. İlgi çekici zengin hikayesi ile kızların hayatını konu alan Kırgın Çiçekler dizisinde olayların ardı arkası dinmiyor.

Ölümle burun buruna gelen Zehra, Güney, Sedef ve Kızlar zor zamanlar geçirir. Dışarıda ise panik bekleyiş sürerken, bir anda evden gelen silah sesleri ile çığlık sesleri dışarıdakileri korkutur. Öte yandan Kemal‘in Defne‘yi huzursuz ettiğini fark eden Nazan, kendi yöntemleriyle ona tuzak hazırlar.

Karnı burnunda olan Mesude ise bebeği doğurmamaktan yanadır. Düşük yapmaya çalışırken kaza geçirecektir. Songül‘ün yokluğunda kızlar yurtta yeni alışma sürecine girer. Kırgın Çiçekler yeni bölümüyle 26 Aralık akşamı saat 20:00’dan itibaren Atv ekranlarında sizlerle olmaya devam edecek.

Kırgın Çiçekler 65. Bölüm Fragmanı

Etiketler :
SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER