Sakarya Haberleri – Son dakika haberleri

Kiralık Aşk 68. Bölüm Fragmanı 6 Ocak Cuma | Yayınlandı

Kiralık Aşk 68. yeni bölüm fragmanı bu akşam yayınlanan bölümün ardından çıktı. Yayınlanan tanıtım fragmanı ilk olarak buradan izlenime sunuldu. Büyüleyici aşk konusuyla ilgi gören Kiralık Aşk’da gelecek hafta neler olacak? Kiralık Aşk yeni bölümüyle 6 Ocak akşamı saat 20:00’dan itibaren Star Tv ekranlarında sizlerle olmaya devam edecek. Artık Ömer ile Defne mutluluğun formülünü buldu. Birbirlerini daha yakından tanıma yolunu […]

30 Aralık 2016 - 18:04 'de eklendi ve 712 kez görüntülendi.
Kiralık Aşk 68. Bölüm Fragmanı 6 Ocak Cuma | Yayınlandı

Kiralık Aşk 68. yeni bölüm fragmanı bu akşam yayınlanan bölümün ardından çıktı. Yayınlanan tanıtım fragmanı ilk olarak buradan izlenime sunuldu. Büyüleyici aşk konusuyla ilgi gören Kiralık Aşk’da gelecek hafta neler olacak? Kiralık Aşk yeni bölümüyle 6 Ocak akşamı saat 20:00’dan itibaren Star Tv ekranlarında sizlerle olmaya devam edecek.

Artık Ömer ile Defne mutluluğun formülünü buldu. Birbirlerini daha yakından tanıma yolunu keşfettiler. Neriman’dan evlenmeleri yönünde çıkış sergiliyor. Neriman‘ın bu fikrine aldanan Defne, Ömer‘in aklına sokmak için çaba gösteriyor. Ancak zaten Ömer’in aklında bu vardır.

Öte yandan yeni yıl heyecanı vardır. Partiler, kutlamalar ve Koriş’in muhteşem planı; Ömer, Noel Baba kıyafeti giydirecek. Ama Ömer bu fikre ne diyecek. Koriş bu konuda Şükrü ve Sinan’la iddialaşıyor. Koray’ın uğraşları ortaya beklenmedik sonuç çıkarıyor. Yeni bir yıla beraber girmenin heyecanını yaşanan Defne ve Ömer, ihtiyacı olan kişilere hediye dağıtıyor. Final zamanı Defne’yi büyük bir sürpriz bekler. Ömer’in aklına gelen sürpriz her şeyi yeni başa döndürecek.

Kiralık Aşkın 68. Bölüm Fragmanı

Etiketler :
SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER