Sakarya Haberleri – Son dakika haberleri

Kertenkele 85. Bölüm Fragmanı Yayınlandı 24 Aralık Neler olacak?

Kertenkele 85. bölüm fragmanı bu akşam yayınlanan nefes kesen yeni bölümün hemen ardından izleyiciye sunuldu. Kertenkele Yeniden Doğuş sezonuyla ekranlara gelen dizinin yeni tanıtım fragmanı yayınlanır yayınlanmaz sitemize eklendi. Yayınlanan fragmanı ilk olarak buradan izleyebilirsiniz. Sonunda Maskeli Kız ile karşılaşan Murat (Kertenkele), aradığını bulsa bile işler beklediği gibi ilerlemez. Diğer yandan Zeynep (Zehra) ise Murat‘ın Ziya kılığında kendisini […]

18 Aralık 2016 - 2:49 'de eklendi ve 719 kez görüntülendi.
Kertenkele 85. Bölüm Fragmanı Yayınlandı 24 Aralık Neler olacak?

Kertenkele 85. bölüm fragmanı bu akşam yayınlanan nefes kesen yeni bölümün hemen ardından izleyiciye sunuldu. Kertenkele Yeniden Doğuş sezonuyla ekranlara gelen dizinin yeni tanıtım fragmanı yayınlanır yayınlanmaz sitemize eklendi. Yayınlanan fragmanı ilk olarak buradan izleyebilirsiniz.

Sonunda Maskeli Kız ile karşılaşan Murat (Kertenkele), aradığını bulsa bile işler beklediği gibi ilerlemez. Diğer yandan Zeynep (Zehra) ise Murat‘ın Ziya kılığında kendisini yakalamak isteyen polis diye düşünür. Zeynep, intikam uğruna Murat’ı kendisine aşık edecektir.

Ama Melis‘i arayan kişi Zeynep‘in sahte kimlikle dolandığına açıklık getirir. Hal böyle olunca Murat’ın işi bir hayli kolaylaşır. Zehra’nın peşinde ki Murat (Kertenkele) artık Zehra‘ya çok yakındır. Kertenkele yeni bölümüyle 24 Aralık 2016 Cumartesi günü Atv ekranlarında saat 20:00’dan itibaren sizlerle olmaya devam edecek.

 

Kertenkele 85. Bölüm Fragmanı

Etiketler :
SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER