Sakarya Haberleri – Son dakika haberleri

Kara Sevda Ozan Cinayeti Aydınlanıyor mu? 57. Bölüm Fragmanı

Kara Sevda’nın nefes kesen son bölümü bu akşam yayınlandıktan hemen sonra yeni tanıtım fragmanı çıktı. Yayınlanan Kara Sevda 57. bölüm fragmanı buradan izleyiciye aktarıldı. Meraklı bekleyişin ardından yeni fragmanı ilk olarak buradan izleyebilirsiniz. Kara Sevda yeni bölümüyle 22 Şubat akşamı Kanal D ekranlarında saat 20:00’dan itibaren sizlerle olmaya devam edecek. Kemal’in Deniz’i kaçırdığından dolayı gözaltına alınması üzerine Nihan, Galip […]

15 Şubat 2017 - 16:11 'de eklendi ve 469 kez görüntülendi.
Kara Sevda Ozan Cinayeti Aydınlanıyor mu? 57. Bölüm Fragmanı

Kara Sevda’nın nefes kesen son bölümü bu akşam yayınlandıktan hemen sonra yeni tanıtım fragmanı çıktı. Yayınlanan Kara Sevda 57. bölüm fragmanı buradan izleyiciye aktarıldı. Meraklı bekleyişin ardından yeni fragmanı ilk olarak buradan izleyebilirsiniz. Kara Sevda yeni bölümüyle 22 Şubat akşamı Kanal D ekranlarında saat 20:00’dan itibaren sizlerle olmaya devam edecek.

Kemal’in Deniz’i kaçırdığından dolayı gözaltına alınması üzerine Nihan, Galip Kozcuoğlu ile pazarlığa oturur. Nihan bu esnada Ozan’ın ölümüne dair bir ipucuyla karşı karşıya gelir. Nihan, Kemal’le görüşmeye gittiğinde bu bilgiyi de paylaşır. Emir, Kemal’i içeri tıkmanın detayları ile boğuşurken, Kemal’in bu gözaltından kurtulması için tek çare babalık davasıdır.

Öte yandan Kemal serbest kalırken, Emir bu duruma aşırı tepkilidir. Kemal’le Nihan’ın kavuşmasına ramak kala Asu harekete geçerek Emir’e sonsuza dek Nihan ve Kemal’i ayırabilecek olan kozu hatırlatır. Nihan ve Kemal ise Ozan cinayetini aydınlatmaya adım adım yaklaşırken, Emir kararını vermeden evvel Zeynep’le yüzleşir.

Kara Sevda 57. Bölüm Fragmanı

Etiketler :
SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER