Sakarya Haberleri – Son dakika haberleri

Kara Sevda Dizisi Oyuncuları Yeni bölüm fragmanı

Kara Sevda Yeni bölüm fragmanı Kara Sevda Dizisi Oyuncuları Burak Özçivit(Kemal): 1984 İstanbul doğumlu olan yakışıklı oyuncu 31 yaşındadır. Kara Sevda dizisinde Kemal karakterine can vermektedir. Rolünde aşk acısı çeken ve intikam için güçlenmeye kararlı genç bir maden mühendisidir. Güzel Sanatlar fakültesi fotoğrafçılık bölümü mezunudur. Best Of Model Worl’de dünya ikincisi olmuştur. Son olarak ÇalıKuşu dizisinde […]

18 Aralık 2016 - 12:56 'de eklendi ve 2340 kez görüntülendi.
Kara Sevda Dizisi Oyuncuları Yeni bölüm fragmanı

Kara Sevda Yeni bölüm fragmanı

Kara Sevda Dizisi Oyuncuları

Burak Özçivit(Kemal): 1984 İstanbul doğumlu olan yakışıklı oyuncu 31 yaşındadır. Kara Sevda dizisinde Kemal karakterine can vermektedir. Rolünde aşk acısı çeken ve intikam için güçlenmeye kararlı genç bir maden mühendisidir.

Güzel Sanatlar fakültesi fotoğrafçılık bölümü mezunudur. Best Of Model Worl’de dünya ikincisi olmuştur. Son olarak ÇalıKuşu dizisinde Kamuran rolünü canlandırmıştır. Son olarak Aşk Sana Benzer filminde başrol oynamıştır.

kara-sevda-kemal

Neslihan ATAGÜL(Nihan): 1992 İstanbul doğumlu olan güzel oyuncumuz 23 yaşındadır. Dizide Nihan karakterine can vermektedir. Kardeşi uğruna sevdiği adamdan vazgeçebilecek kadar fedakar bir yapısı vardır. İlk olarak Yaprak Dökümü dizisinde Deniz karakterini canlandırmıştır. Fatih Harbiye dizisinde canlandırdığı Neriman rolü ile tanınır.

kara-sevda-nihanneslihan-atagul

Burak SERGEN (Galip): Dizide Emir’in babası Galip karakterini canlandırmaktadır. Son olarak Kızıl Elma ve Araf Zamanı dizilerinde rol almıştır. Burak Sergen Kara Sevda dizisinde Kaan Urgancıoğlu’nun canlandıracağı Emir karakterinin babasını canlandıracak.

burak-sergen-kara-sevda-dizisi

Hazal Filiz Küçükköse (Zeynep): 1988 Mersin doğumludur. Kırıkkale Üniversitesi öğrencisidir. 1.72 cm boyunda 55 kg olan oyuncumuz 27 yaşındadır. Hazal Filiz Küçükköse son olarak Beni Affet dizisinde rol almıştır. Günahkar dizisinde Aslıhan karakterine hayat vermiştir.

hazal-filiz-kucukkose-kara-sevda-dizisi-oyuncusu

Zerrin TEKİNDOR(Leyla)Dizide Leyla karakterine can vermektedir. Nihan’ın teyzesi olup bunu kimse bilmiyor henüz. Ayrıca Nihan’ın babasının eski sevgilisidir.

kara-sevda-zerrin-tekindor

Neşe Baykent (Vildan)Dizide Vildan karakterini canlandırmaktadır. Nihan ve Ozan’ın annesi rolünü oynamaktadır. Ayrıca Leyla’nın da kız kardeşidir.

kara_sevda_vildan_kimdir_nese_baykent

 Kaan Urgancıoğlu(Emir): 1981 İzmir doğumlu yakışıklı oyuncu 34 yaşındadır. Dizide Emir karakterine can vermektedir. Saplantı derecesinde Nihan’a aşık onu elde edebilmek için yapamayacağı şey yoktur. Son derece ukala bir tiptir. Son olarak Düşman Kardeşler ve A.Ş.K. dizilerinde rol almıştır.  Kaan Urgancıoğlu Kara Sevda dizisinde Kemal’in düşmanı Emir’i canlandıracak

kara-sevda-kaan-urgancioglu

Rüzgar Aksoy (Tarık): Kemal’in abisi Tarık’ı canlandırmaktadır.

ruzgar-aksoy_kara-sevda

 Melisa Aslı Pamuk (Asu): Dizide Kemal’in patronu Hakkı bey’in yeğeni Asu karakterini canlandırmaktadır.

melisa-asli-pamuk

Barış Alpaykut (Ozan): Nihan’ın canından çok sevdiği kardeşi Ozan.

Gökay Müftüoğlu(Salih): Kemal’in çocukluk arkadaşı Salih

Nihan Aşıcı(Yasemin): Nihan’ın en yakın arkadaşı ve sırdaşı Yasemin

Çağla Demir(Banu): 1992 Samsun doğumlu modeldir. Dizide Emir’in birlikte olduğu (Metresi) Banu. 23 yaşında olan güzel model Medcezir dizisi ile oyunculuğa ilk adımını atmıştır. Çağla Demir Medcezir dizisinde Ceren karakterine hayat vermiştir

Metin Coşkun (Hakkı): Kemal’in çalıştığı maden ocağının sahibi Hakkı Bey.

Kürşat Alnıaçık (Önder): Dizide Nihan’ın öz babası Önder. Eşi ile sorunları olan ancak çocuklarına çok düşkün bir babadır. Medcezir dizisinden Turunç Nadir olarak yakından tanıdığımız usta oyuncu 1 Ocak 1962 İstanbul doğumludur ve Mimar Sinan Üniversitesi Tiyatro Bölümünü başarıyla bitirmiştir.Usta tiyatrocu Profesör Raik Alnıaçık’ın oğludur.

Zeyno Eracar(Fehime): Dizide Kemal’in annesi Fehime karakterini canlandırmaktadır. Son olarak Öyle Bir Geçer Zamanki ve Bana Artık Hicran De dizilerinde rol almış başarılı bir sinema oyuncusudur.

Orhan Güner (Hüseyin): Kemal’in berberlik yapan babası Hüseyin. Son olarak ekranlara final yapan Galip derviş dizisi ile çıkmıştı.

Etiketler :
SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER