Sakarya Haberleri – Son dakika haberleri

Kara Sevda 54. Bölüm Fragmanı 1 Şubat Çarşamba | Gelecek Bölüm

Kara Sevda’nın nefes kesen son bölümü bu akşam yayınlandıktan hemen sonra yeni tanıtım fragmanı çıktı. Yayınlanan Kara Sevda 54. bölüm fragmanı buradan izleyiciye aktarıldı. Meraklı bekleyişin ardından yeni fragmanı ilk olarak buradan izleyebilirsiniz. Kara Sevda yeni bölümüyle 1 Şubat akşamı Kanal D ekranlarında saat 20:00’dan itibaren sizlerle olmaya devam edecek. Kaza geçiren Nihan ağır yara alırken, çaresiz kalan Kemal’in […]

25 Ocak 2017 - 16:29 'de eklendi ve 988 kez görüntülendi.
Kara Sevda 54. Bölüm Fragmanı 1 Şubat Çarşamba | Gelecek Bölüm

Kara Sevda’nın nefes kesen son bölümü bu akşam yayınlandıktan hemen sonra yeni tanıtım fragmanı çıktı. Yayınlanan Kara Sevda 54. bölüm fragmanı buradan izleyiciye aktarıldı. Meraklı bekleyişin ardından yeni fragmanı ilk olarak buradan izleyebilirsiniz. Kara Sevda yeni bölümüyle 1 Şubat akşamı Kanal D ekranlarında saat 20:00’dan itibaren sizlerle olmaya devam edecek.

Kaza geçiren Nihan ağır yara alırken, çaresiz kalan Kemal’in yardımına Ayhan ve Leyla koşar. Hastaneye Nihan’ın durumu ciddiyetini korurken Kemal bir yandan Emir diğer yandan Nihan’ın yaşaması için çabalar. Kemal’in hastaneden bir dakika bile durmasını istemeyen Emir önlemler alır. Emir ne kadar önlem alırsa alsın Kemal’in Nihan’ın yanından ayrılmaya niyeti yoktur.

Diğer yandan Leyla ve diğerleri Kemal’in sakin olması için uğraşır. Diğer yandan Leyla ve diğerleri Kemal’in sakin olması için uğraşır. Ancak Emir’in kazayı sorgulamasıyla şüpheleri artar. Kemal’le Nihan’ın o geceyi beraber geçirdiklerini düşünen Emir’in araştırmasıyla perde aralanır. Emir, gizli kalan sırları aydınlatmaya giderek yaklaşırken, Kemal öfkesinin Emir’i gerçekten öldürecek güçte olduğunu fark eder. Emir’in ise Kemal ve Nihan’ın bir daha yan yana gelememesi için kendisini öldürebilecek kadar gözü kararmıştır.

Kara Sevda 54. Bölüm Fragmanı

Etiketler :
SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER