Sakarya Haberleri – Son dakika haberleri

Kara Sevda 53. Bölüm Fragmanı 25 Ocak Çarşamba Özeti

Kara Sevda’nın nefes kesen son bölümü bu akşam yayınlandıktan hemen sonra yeni tanıtım fragmanı çıktı. Yayınlanan Kara Sevda 53. bölüm fragmanı buradan izleyiciye aktarıldı. Meraklı bekleyişin ardından yeni fragmanı ilk olarak buradan izleyebilirsiniz. Kara Sevda yeni bölümüyle 25 Ocak akşamı Kanal D ekranlarında saat 20:00’dan itibaren sizlerle olmaya devam edecek. Kemal, Deniz‘in kızı olduğunu öğrenmesiyle iç dünyası karışır. Kemal […]

18 Ocak 2017 - 11:57 'de eklendi ve 944 kez görüntülendi.
Kara Sevda 53. Bölüm Fragmanı 25 Ocak Çarşamba Özeti

Kara Sevda’nın nefes kesen son bölümü bu akşam yayınlandıktan hemen sonra yeni tanıtım fragmanı çıktı. Yayınlanan Kara Sevda 53. bölüm fragmanı buradan izleyiciye aktarıldı. Meraklı bekleyişin ardından yeni fragmanı ilk olarak buradan izleyebilirsiniz. Kara Sevda yeni bölümüyle 25 Ocak akşamı Kanal D ekranlarında saat 20:00’dan itibaren sizlerle olmaya devam edecek.

Kemal, Deniz‘in kızı olduğunu öğrenmesiyle iç dünyası karışır. Kemal bundan sonra kızıyla geçiremediği her anın hesabını soracaktır. Kemal’in önce bir tek Emir’in bildiği bir yerde olan Nihan ve Deniz‘i bulması gerekir. Kemal, Emir’in ziyaretiyle Nihan’ın kaldığı yere ulaşmak için boşluk bulur.

Tarık, Emir‘le Banu‘dan şüphelenmeye başlarken, gitgide gerçeklere emin adımlarla yaklaşır. Diğer yandan Zeynep’e aşık olan Hakan desteklerini bırakmazken, Emir ise Zeynep‘in kendisinden uzaklaşmasına anlam veremez. Nihan ve Kemal‘in birlikte olduğunu fark eden Asu ise tehlikeli bir yola başvurur.

Kemal öfkeyle Nihan‘la yüzleşirken, Nihan ise çaresizdir. Kemal her ne kadar Nihan’a güvense de diğer yanda söz konusu Deniz’in hayatıdır. Nihan, Kemal’in çıkışlarını kontrol etmeye çalıştıkça Kemal öfkelenir. Aklında ki sorulara ışık tutmaya çalışan Kemal, ya Nihan ile ya da Nihan olmadan Deniz’i alıp gidecektir. Emir ve Kemal‘in savaşında Nihan’ın bir tarafı tercih etmesi için ise sadece bir günü olacaktır.

Kara Sevda 53. Bölüm Fragmanı

Etiketler :
SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER