Sakarya Haberleri – Son dakika haberleri

Kara Sevda 52. Bölüm Fragmanı 18 Ocak 2017 | Yayınlandı

Kara Sevda’nın nefes kesen son bölümü bu akşam yayınlandıktan hemen sonra yeni tanıtım fragmanı çıktı. Yayınlanan Kara Sevda 52. bölüm fragmanı buradan izleyiciye aktarıldı. Meraklı bekleyişin ardından yeni fragmanı ilk olarak buradan izleyebilirsiniz. Kara Sevda yeni bölümüyle 18 Ocak akşamı Kanal D ekranlarında saat 20:00’dan itibaren sizlerle olmaya devam edecek. Nihan, Emir’in acı dersiyle ne olursa olsun sırrını sonsuza […]

11 Ocak 2017 - 18:44 'de eklendi ve 978 kez görüntülendi.
Kara Sevda 52. Bölüm Fragmanı 18 Ocak 2017 | Yayınlandı

Kara Sevda’nın nefes kesen son bölümü bu akşam yayınlandıktan hemen sonra yeni tanıtım fragmanı çıktı. Yayınlanan Kara Sevda 52. bölüm fragmanı buradan izleyiciye aktarıldı. Meraklı bekleyişin ardından yeni fragmanı ilk olarak buradan izleyebilirsiniz. Kara Sevda yeni bölümüyle 18 Ocak akşamı Kanal D ekranlarında saat 20:00’dan itibaren sizlerle olmaya devam edecek.

Nihan, Emir’in acı dersiyle ne olursa olsun sırrını sonsuza dek saklayacağını anlar. Kemal ise Zeynep’in getirmiş olduğu resimlerle şüpheleri iyice artarken, gerçekten kızı olup olmadığını netleştirmeden durmayacaktır. Kemal ile Nihan aşklarıyla yaralarını sararken Kemal iş birliği için Leyla’dan yardım ister. Dna testi için Leyla, Deniz’in yanına gelirken, Emir ise boş durmamıştır. İkilinin kıyasıya savaşında pes eden yoktur.

Kemal’in gerçeklerle verdiği mücadelede Emir’in nefesi bir an olsun ensesinden eksik olmayan Nihan’ı harekete geçirir. Nihan soğuk savaştan kızını korumak adına elinden ne geliyorsa yapmaktadır. Diğer yandan kılıçlar çekilirken, Kemal kendi imkanlarıyla Deniz’den örnek almak adına Emir’in evine gizli gizli girmek ister. Kemal kızı için hayatını Emir’in önüne koymaya razıdır.

Kara Sevda 52. Bölüm Fragmanı

Etiketler :
SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER