reklam

28 Aralık 2016

Kara Sevda 51. Bölüm Fragmanı Yayınlandı 4 Ocak 2017 | HD izleKara Sevda 51. Bölüm Fragmanı Yayınlandı 4 Ocak 2017 | HD izle

Kara Sevda’nın nefes kesen son bölümü bu akşam yayınlandıktan hemen sonra yeni tanıtım fragmanı çıktı. Yayınlanan Kara Sevda 51. bölüm fragmanı buradan izleyiciye aktarıldı. Meraklı bekleyişin ardından yeni fragmanı ilk olarak buradan izleyebilirsiniz. Kara Sevda yeni bölümüyle 4 Ocak akşamı Kanal D ekranlarında saat 20:00’dan itibaren sizlerle olmaya devam edecek.Kemal‘in Deniz üstündeki şüpheleri gitgide artarken, Nihan ise Emir‘e hesap vermektedir. Nihan, Kemal ile neden beraber olduğunu açıkladığı sırada Deniz ateşlenmiştir. Vildan, Deniz’i hastaneye getirirken, Nihan’ın haberi duyduğunda endişelenmesi Emir’in ki kadar olmaz. Nihan ise Emir’in bu ilgisi karşısında şok olur.

Öte yandan Zeynep‘le Emir‘in ortaya çıkan ilişkisi Soydere ailesinde büyük sarsıntı yaratır. Zeynep kapı dışarı edilirken, ona elini uzatan yine Emir uzatır. Kemal‘in şirket hesap hareketlerinden ne ile ilgilendiği öğrenen Emir, alacağı büyük bir kararla gölge düşürür.

Kara Sevda 51. Bölüm FragmanıShare
#

SENDE YORUM YAZ