Sakarya Haberleri – Son dakika haberleri

Kara Sevda 49. Bölüm Fragmanı 21 Aralık 2016 Son fragman izle

Kara Sevda nefes kesen son bölümü bu akşam yayınlandıktan hemen sonra yeni tanıtım fragmanı çıktı. Yayınlanan Kara Sevda 49. bölüm fragmanı buradan izleyiciye aktarıldı. Meraklı bekleyişin ardından yeni fragmanı ilk olarak buradan izleyebilirsiniz. Kara Sevda yeni bölümüyle 21 Aralık akşamı Kanal D ekranlarında saat 20:00’dan itibaren sizlerle olmaya devam edecek. Asu ile Emir‘in kardeş olduğunu öğrenen Kemal ve Nihan‘ın […]

14 Aralık 2016 - 18:38 'de eklendi ve 1090 kez görüntülendi.
Kara Sevda 49. Bölüm Fragmanı 21 Aralık 2016 Son fragman izle

Kara Sevda nefes kesen son bölümü bu akşam yayınlandıktan hemen sonra yeni tanıtım fragmanı çıktı. Yayınlanan Kara Sevda 49. bölüm fragmanı buradan izleyiciye aktarıldı. Meraklı bekleyişin ardından yeni fragmanı ilk olarak buradan izleyebilirsiniz. Kara Sevda yeni bölümüyle 21 Aralık akşamı Kanal D ekranlarında saat 20:00’dan itibaren sizlerle olmaya devam edecek.

Asu ile Emir‘in kardeş olduğunu öğrenen Kemal ve Nihan‘ın bundan sonra birlikte hareket etmeleri gerekmektedir. Ancak Ozan hakkında Asu’nun elinde bilgiler olduğunu düşünen Nihan kendince yol alır. Kemal’den gizli kapaklı yürüttüğü bu yolda kapana kısılır.

Öte yandan araziyi Emir‘e kaptıran Kemal, Asu’nun köstebeklik yaptığını düşünür. Emir ise Asu’dan aldığı belgeleri incelemeye alır. Kemal‘in zayıf yönünü bulan Emir, onu sıkıştırmayı başarmıştır. Emir’in teklifi karşısında Kemal tehlikeli bir tercih yapmak durumunda kalırken Emir’in atağına Kozcuoğlu‘nu yerle bir edecek büyük bir hamleyle karşılık verecektir.

Kara Sevda 49. Bölüm Fragmanı

Etiketler :
SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER