Sakarya Haberleri – Son dakika haberleri

Kalbimdeki Deniz Oyuncuları Kadrosu Yeni bölüm fragmanı Nerede Çekiliyor?

Ünlü oyuncu Kutsi ve Özge Özberk‘in başrollerini paylaşacağı Kalbimdeki Deniz çok yakında görücüye çıkıyor. 2016-2017 yeni sezon dizisi Kalbimdeki Deniz sezona iddialı giriş yapmak için hazırlıklarını tamamladı. Dizide gerçek aşk tadında kesişen Deniz ile Mirat’ın tutkulu aşkı anlatılacak. Funda Çetin’in kaleme aldığı Pastel Film imzalı dizinin yapımcılığını Efe Virgül üstlendi. Dizinin yönetmen koltuğunda ise Aysun Akyüz oturuyor. Fox […]

18 Aralık 2016 - 12:46 'de eklendi ve 1140 kez görüntülendi.
Kalbimdeki Deniz Oyuncuları Kadrosu Yeni bölüm fragmanı Nerede Çekiliyor?

Ünlü oyuncu Kutsi ve Özge Özberk‘in başrollerini paylaşacağı Kalbimdeki Deniz çok yakında görücüye çıkıyor. 2016-2017 yeni sezon dizisi Kalbimdeki Deniz sezona iddialı giriş yapmak için hazırlıklarını tamamladı. Dizide gerçek aşk tadında kesişen Deniz ile Mirat’ın tutkulu aşkı anlatılacak. Funda Çetin’in kaleme aldığı Pastel Film imzalı dizinin yapımcılığını Efe Virgül üstlendi. Dizinin yönetmen koltuğunda ise Aysun Akyüz oturuyor. Fox Tv’nin yeni dizisi Kalbimdeki Deniz her hafta cumartesi günü saat 20:00’da.

Kalbimdeki Deniz Nerede Çekildi; Dizinin bir kaç sahnesi Şanlıurfa’da çekildi ve geri kalan bölümleri İstanbul’da kurulan sette sezon boyu sürecektir.

Kalbimdeki Deniz Konusu; Tepetaklak olan hayatın verdiği sorumluluğu yüklenecek olan Deniz’in Mirat’la kesişen yolunda gerçek aşkı tadacağını hikayesi konu olacak.

Kalbimdeki Deniz yeni bölüm fragmanı

Kalbimdeki Deniz Oyuncuları; Kutsi (Mirat) , Özge Özberk (Deniz), Yeşim Ceren Bozoğlu, Hakan Eratik, Sebahat Kumaş, Batuhan Ekşi, Hazal Adıyaman, Hakan Vanlı, Levend Yılmaz, Nazlı Pınar Akkaya, Hülya Şen, Evren Erler, Serkan Altıntaş, Güzin Usta, Emre Yanık,  Çağlayan Doruk Ozanoğlu, Suat Karausta, Faruk Üstün, Sercan Gülbahar rol alıyor.

Etiketler :
SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER