Sakarya Haberleri – Son dakika haberleri

Kalbimdeki Deniz Mirat Her şeyi Öğrenecek midir? 18. Bölüm Fragmanı

Dizinin büyüleyici yeni bölümü bu akşam yayınlandıktan hemen sonra Kalbimdeki Deniz 18. bölüm fragmanı izleyiciye sunuldu. Kutsi ve Özge Özberk’in başrolünü paylaştığı Kalbimdeki Deniz yeni bölüm tanıtımı yayınlanır yayınlanmaz sitemize eklendi. Yayınlanan fragmanı ilk olarak buradan seyredebilirsiniz. İyi seyirler. Mirat, Deniz’in evden ayrılmasıyla üzüntü yaşarken Diyar’da bu duruma üzgündür. Ancak korkusu silahın kime ait olduğunu söylemesinin […]

18 Şubat 2017 - 15:27 'de eklendi ve 1841 kez görüntülendi.
Kalbimdeki Deniz Mirat Her şeyi Öğrenecek midir? 18. Bölüm Fragmanı

Dizinin büyüleyici yeni bölümü bu akşam yayınlandıktan hemen sonra Kalbimdeki Deniz 18. bölüm fragmanı izleyiciye sunuldu. Kutsi ve Özge Özberk’in başrolünü paylaştığı Kalbimdeki Deniz yeni bölüm tanıtımı yayınlanır yayınlanmaz sitemize eklendi. Yayınlanan fragmanı ilk olarak buradan seyredebilirsiniz. İyi seyirler.

Mirat, Deniz’in evden ayrılmasıyla üzüntü yaşarken Diyar’da bu duruma üzgündür. Ancak korkusu silahın kime ait olduğunu söylemesinin önüne geçmiştir. Herkes hükümlü olduğu için Mirat’a güvenmezken, Mirat ise olanları anlamak istemeye çalışsa da bir sonuç üretemez.

Öte yandan Mirat tedavi için gittiği Artun’da bir takım şüphelere kapılır. Hülya ise hem Deniz için bulduğu evi kiralamaya çalışır hemde Orhan’ın Deniz’e açılması ister. ancak ummadığı tepkiyle karşılaşan Orhan üstüne üstelik Mirat’la olan dostluğunu kaybeder. Kalbimdeki Deniz yeni bölümüyle 25 Şubat akşamı saat 20:00’dan itibaren Fox Tv ekranlarında sizlerle olmaya devam edecek.

Kalbimdeki Deniz 18. Bölüm Fragmanı

Etiketler :
SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER