Sakarya Haberleri – Son dakika haberleri

Kalbimdeki Deniz Figen’in Annesi Her Şeyi Anlayacak mı? 17. Bölüm Fragmanı

Dizinin büyüleyici yeni bölümü bu akşam yayınlandıktan hemen sonra Kalbimdeki Deniz 17. bölüm fragmanı izleyiciye sunuldu. Kutsi ve Özge Özberk’in başrolünü paylaştığı Kalbimdeki Deniz yeni bölüm tanıtımı yayınlanır yayınlanmaz sitemize eklendi. Yayınlanan fragmanı ilk olarak buradan seyredebilirsiniz. İyi seyirler. Ece ve Deniz, Mirat’ın adam öldürmekten sabıkası olduğunu öğrenmesiyle karmaşık duygular hisseder. Hülya ise bu durumu fırsata […]

11 Şubat 2017 - 13:49 'de eklendi ve 538 kez görüntülendi.
Kalbimdeki Deniz Figen’in Annesi Her Şeyi Anlayacak mı? 17. Bölüm Fragmanı

Dizinin büyüleyici yeni bölümü bu akşam yayınlandıktan hemen sonra Kalbimdeki Deniz 17. bölüm fragmanı izleyiciye sunuldu. Kutsi ve Özge Özberk’in başrolünü paylaştığı Kalbimdeki Deniz yeni bölüm tanıtımı yayınlanır yayınlanmaz sitemize eklendi. Yayınlanan fragmanı ilk olarak buradan seyredebilirsiniz. İyi seyirler.

Ece ve Deniz, Mirat’ın adam öldürmekten sabıkası olduğunu öğrenmesiyle karmaşık duygular hisseder. Hülya ise bu durumu fırsata çevirip evden taşınmaları için baskı kurar. Öte yandan Artun dışarıdan gözle takip ederken, Mirat’la terapilerine başlar. Diyar kendisini korumaya çalışan Serdem’in hastalanmasının ardından Mirat’ın yardımına ihtiyaç duyar.

Mustafa kendisine asılmakta olan Figen’i uzaklaştırırken, babasından Ece’nin kalbini kazanmasını ister. Öte yandan Fikriye, İbrahim ile Mustafa’nın Mirat’a gelmesini faklı yorumlar. Figen suçu Ece ve Mustafa’nın üstüne atarken, acaba annesi her şeyi anlayacak mıdır? Kalbimdeki Deniz yeni bölümüyle 18 Şubat akşamı saat 20:00’dan itibaren Fox Tv ekranlarında sizlerle olmaya devam edecek.

Kalbimdeki Deniz 17. Bölüm Fragmanı

Etiketler :
SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER