reklam

Kalbimdeki Deniz 15. Bölüm Fragmanı seyret | 4 Şubat CumartesiKalbimdeki Deniz 15. Bölüm Fragmanı seyret | 4 Şubat Cumartesi

Dizinin büyüleyici yeni bölümü bu akşam yayınlandıktan hemen sonra Kalbimdeki Deniz 15. bölüm fragmanı izleyiciye sunuldu. Kutsi ve Özge Özberk’in başrolünü paylaştığı Kalbimdeki Deniz yeni bölüm tanıtımı yayınlanır yayınlanmaz sitemize eklendi. Yayınlanan fragmanı ilk olarak buradan seyredebilirsiniz. İyi seyirler.Saldırıya maruz kalan Mustafa’nın durumunu fırsat bilen Fikriye aklınca Deniz ve Ece’yi ezmek ister. Ancak Fikriye, Mirat’tan karşılık bulur. Diğer yandan Mustafa ile iletişime geçemeyen Ece çok üzgündür. Deniz, yeni başladığı işte Aşçı Emin’e karşı mücadele ederken, Orhan Deniz’in ise dikkatini çekmek için çabalar. Öte yandan Mirat ile Deniz’in kazayla da olsa yakınlaşmasını gören Diyar tepki gösterir.

Diyar’ın tepkisine maruz kalan Deniz huzursuz olur. Ece, Ferhat’ı şikayet etse de Ferhat yeterli delil olmadığı için artık serbesttir. Ferhat, Ece’den intikamını alırken, Ece ise yaşadıklarının ardından mahvolur. Kalbimdeki Deniz yeni bölümüyle 4 Şubat akşamı saat 20:00’dan itibaren Fox Tv ekranlarında sizlerle olmaya devam edecek.

Kalbimdeki Deniz 15. Bölüm FragmanıShare
#

SENDE YORUM YAZ