Sakarya Haberleri – Son dakika haberleri

Kalbimdeki Deniz 12. Bölüm Fragmanı Yayınlandı | 14 Ocak 2017

Dizinin nefes kesen yeni bölümü bu akşam yayınlandıktan hemen sonra Kalbimdeki Deniz 12. bölüm fragmanı izleyiciye sunuldu. Kutsi ve Özge Özberk’in başrolünü paylaştığı Kalbimdeki Deniz yeni bölüm tanıtımı yayınlanır yayınlanmaz sitemize eklendi. Yayınlanan fragmanı ilk olarak buradan seyredebilirsiniz. İyi seyirler. Deniz‘in bebeğini kaybetmesiyle Şebnem ile Hülya haberi aldıklarında sevinç yaşar. Mirat ise Deniz‘e destekte bulunur. Nihayet […]

07 Ocak 2017 - 19:04 'de eklendi ve 1003 kez görüntülendi.
Kalbimdeki Deniz 12. Bölüm Fragmanı Yayınlandı | 14 Ocak 2017

Dizinin nefes kesen yeni bölümü bu akşam yayınlandıktan hemen sonra Kalbimdeki Deniz 12. bölüm fragmanı izleyiciye sunuldu. Kutsi ve Özge Özberk’in başrolünü paylaştığı Kalbimdeki Deniz yeni bölüm tanıtımı yayınlanır yayınlanmaz sitemize eklendi. Yayınlanan fragmanı ilk olarak buradan seyredebilirsiniz. İyi seyirler.

Deniz‘in bebeğini kaybetmesiyle Şebnem ile Hülya haberi aldıklarında sevinç yaşar. Mirat ise Deniz‘e destekte bulunur. Nihayet Serdem ile Diyar buluşmuştur. Ancak bu buluşmayı kimsenin bilmemesi lazımdır. Hülya, Fikriye‘nin Ece‘yi rencide etme çabalarına karşı tepki gösterirken, Mustafa ise Ece’nin kalbini kazanır. İkili birbirlerine yakınlık kurmuştur artık.

Öte yandan Ece, ailesiyle ilk defa bir bağ kurmuştur. Ama her şey yolunda giderken, ummadık bir olayın ardından herkesi ayaklandırır. Kalbimdeki Deniz yeni bölümüyle 14 Ocak akşamı saat 20:00’dan itibaren Fox Tv ekranlarında sizlerle olmaya devam edecek.

Kalbimdeki Deniz 12. Bölüm Fragmanı

Etiketler :
SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER