Sakarya Haberleri – Son dakika haberleri

Kalbimdeki Deniz 10. Bölüm Fragmanı 24 aralık yeni bölüm

Dizinin nefes kesen yeni bölümü bu akşam yayınlandıktan hemen sonra Kalbimdeki Deniz 10. bölüm fragmanı izleyiciye sunuldu. Kutsi ve Özge Özberk’in başrolünü paylaştığı Kalbimdeki Deniz yeni bölüm tanıtımı yayınlanır yayınlanmaz sitemize eklendi. Yayınlanan fragmanı ilk olarak buradan seyredebilirsiniz. İyi seyirler. Ece ve Mirat, Deniz’i Fikriye’nin kumpasın içine sürüklediğinden şüphe duyar. Ancak Fikriye her ne kadar kendini […]

18 Aralık 2016 - 2:52 'de eklendi ve 1074 kez görüntülendi.
Kalbimdeki Deniz 10. Bölüm Fragmanı 24 aralık yeni bölüm

Dizinin nefes kesen yeni bölümü bu akşam yayınlandıktan hemen sonra Kalbimdeki Deniz 10. bölüm fragmanı izleyiciye sunuldu. Kutsi ve Özge Özberk’in başrolünü paylaştığı Kalbimdeki Deniz yeni bölüm tanıtımı yayınlanır yayınlanmaz sitemize eklendi. Yayınlanan fragmanı ilk olarak buradan seyredebilirsiniz. İyi seyirler.

Ece ve Mirat, Deniz’i Fikriye’nin kumpasın içine sürüklediğinden şüphe duyar. Ancak Fikriye her ne kadar kendini aklamaya çalışmış olsa da ettiğini bulacaktır. Öte yandan yeni iş bulan Deniz, sevinç içerisindedir. Ece‘nin Fikriye ile arasında büyük düşmanlık başlar.

Ayrıca Ece‘nin artan yalanları Deniz ve kızı arasında gerilime yol açar. Alihan ile Şebnem‘in arasında ise soğuk yeller eser. Sahte sosyal medya hesabı oluşturan Alihan, kızı ile konuşmaya başlar. Ancak Deniz bu konuşmayı fark eder. Kalbimdeki Deniz yeni bölümüyle 24 Aralık akşamı saat 20:00’dan itibaren Fox Tv ekranlarında sizlerle olmaya devam edecek.

Kalbimdeki Deniz 10. Bölüm Fragmanı

Etiketler :
SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER