Sakarya Haberleri – Son dakika haberleri

İki Yabancı 4. Bölüm Fragmanı Yayınlandı 12 Şubat Pazar

Kanal 7’nin yeni günlük dizisi İki Yabancı’dan yeni fragman yayınlandı. Yeni bölümü bugün gündüz kuşağında yayınlanırken İki Yabancı 4. bölüm fragmanı hemen ardından izleyiciye sunuldu. Büyüleyici tanıtım fragmanını ilk olarak buradan seyredebilirsiniz. İyi seyirler. Karar aşamasında olan Saras, kararını Vidya’ya açıklamakta güçlük çeker. Bu süreçte Saras, Kumud tarafından baskıya tabi tutulur. Ama fabrikada çıkan yangından sonra Saras kararını […]

11 Şubat 2017 - 16:38 'de eklendi ve 894 kez görüntülendi.
İki Yabancı 4. Bölüm Fragmanı Yayınlandı 12 Şubat Pazar

Kanal 7’nin yeni günlük dizisi İki Yabancı’dan yeni fragman yayınlandı. Yeni bölümü bugün gündüz kuşağında yayınlanırken İki Yabancı 4. bölüm fragmanı hemen ardından izleyiciye sunuldu. Büyüleyici tanıtım fragmanını ilk olarak buradan seyredebilirsiniz. İyi seyirler.

Karar aşamasında olan Saras, kararını Vidya’ya açıklamakta güçlük çeker. Bu süreçte Saras, Kumud tarafından baskıya tabi tutulur. Ama fabrikada çıkan yangından sonra Saras kararını açıklamaktan vazgeçecektir. Kumud’un babasının fabrikasında çıkan yangında Vidya’nın hayatını son anda Saras kurtarmıştır.

Saras, Kumud’un babasını kurtardıktan sonra Kumud her ne kadar minnet duysa da teşekkür dahi edemez. Saras konuşmayı ertelerken, Kumud’un az da olsa fikrinde değişme olur. Yeni dizi İki Yabancı yeni bölümüyle 12 Şubat pazar günü saat 16:10’dan itibaren Kanal 7 ekranlarında sizlerle olacak.

İki Yabancı 4. Bölüm Fragmanı

Etiketler :
SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER