Sakarya Haberleri – Son dakika haberleri

İçimdeki Fırtına Ezgi’nin Sırada ki Planı Ne? 2. Bölüm Fragmanı

İçimdeki Fırtına bu akşamdan itibaren yayın hayatına başladı. İlk bölümü bu akşam yayınlanırken, İçimdeki Fırtına 2. bölüm fragmanı hemen ardından izleyiciye sunuldu. Büyüleyici tanıtım fragmanını ilk olarak buradan seyredebilirsiniz. İyi seyirler. İçimdeki Fırtına gelecek bölümünde izleyiciyi neler bekliyor? Kardeşi Deniz’le evlenmekte olan Emre’ye epeyidir aşık olan Ezgi’nin ayırma planları ummadık olayları ardından getirir. Emre’yi kardeşinin elinden almak isteyen Ezgi’nin […]

11 Şubat 2017 - 19:14 'de eklendi ve 537 kez görüntülendi.
İçimdeki Fırtına Ezgi’nin Sırada ki Planı Ne? 2. Bölüm Fragmanı

İçimdeki Fırtına bu akşamdan itibaren yayın hayatına başladı. İlk bölümü bu akşam yayınlanırken, İçimdeki Fırtına 2. bölüm fragmanı hemen ardından izleyiciye sunuldu. Büyüleyici tanıtım fragmanını ilk olarak buradan seyredebilirsiniz. İyi seyirler. İçimdeki Fırtına gelecek bölümünde izleyiciyi neler bekliyor?

Kardeşi Deniz’le evlenmekte olan Emre’ye epeyidir aşık olan Ezgi’nin ayırma planları ummadık olayları ardından getirir. Emre’yi kardeşinin elinden almak isteyen Ezgi’nin yaptığı plan sonucu bir çok olay gün yüzüne çıkar. Aslında çocukluklarını yardımlaşma içinde geçiren iki kardeş zaman içinde azılı bir düşman haline gelir.

İkisi de birbirlerinin huyunu suyunu çok iyi bildiği için aralarında ki bu rekabet çok çetin geçecektir. Ayrıca bilmeden geçmişteki gizli sırların gün yüzüne çıkmasına sebep olacaklardır. Eski defterler açıldıkça ikisi de kontrol etmekte güçlük çekeceklerdir.

İçimdeki Fırtına 2. Bölüm Fragmanı

Etiketler :
SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER