Sakarya Haberleri – Son dakika haberleri

İçimdeki Fırtına Emre, Deniz’in Yaşadığını Öğreneniyor mu? 3. Bölüm Fragmanı

İçimdeki Fırtına bu akşamdan itibaren yayın hayatına başladı. İlk bölümü bu akşam yayınlanırken, İçimdeki Fırtına 3. bölüm fragmanı hemen ardından izleyiciye sunuldu. Büyüleyici tanıtım fragmanını ilk olarak buradan seyredebilirsiniz. İyi seyirler. İçimdeki Fırtına gelecek bölümünde izleyiciyi neler bekliyor? Deniz’in ölümünün ardından Emre ile evlenen Ezgi, Deniz’in tasarımlarını da kendi tasarımı olarak gösterir. Deran Holdingde tasarım departmanı olan Ezgi ile […]

18 Şubat 2017 - 16:30 'de eklendi ve 2610 kez görüntülendi.
İçimdeki Fırtına Emre, Deniz’in Yaşadığını Öğreneniyor mu? 3. Bölüm Fragmanı

İçimdeki Fırtına bu akşamdan itibaren yayın hayatına başladı. İlk bölümü bu akşam yayınlanırken, İçimdeki Fırtına 3. bölüm fragmanı hemen ardından izleyiciye sunuldu. Büyüleyici tanıtım fragmanını ilk olarak buradan seyredebilirsiniz. İyi seyirler. İçimdeki Fırtına gelecek bölümünde izleyiciyi neler bekliyor?

Deniz’in ölümünün ardından Emre ile evlenen Ezgi, Deniz’in tasarımlarını da kendi tasarımı olarak gösterir. Deran Holdingde tasarım departmanı olan Ezgi ile Emre’nin evliliğinin beşinci yılında Deniz ortaya çıkıyor. Amerika’da tedavi gören Nusret Deran, beş yıl sonra iyileşerek İstanbul’a dönüyor. Döndüğünde yanında küçük oğlu ve torunu Elif Deran’da vardır.

Nusret torunu ile holdinge gittiği gün Elif’i Ezgi ve Emre’yle tanıştırır.  Emre ve Ezgi gördükleri durum karşısında şok şaşkındır. Emre şaşkınlığını gizlerken, Ezgi ise bu kızın Elif Deran olmadığına adı gibi emindir. Deniz’in yaşadığını kocasının bilmemesini isteyen Ezgi, Deniz’i Elif Deran olarak kabullenir. Ancak Deniz ve Ezgi’nin savaşı herkesten uzakta sürecektir.

İçimdeki Fırtına 3. Bölüm Fragmanı

Etiketler :
SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER