Sakarya Haberleri – Son dakika haberleri

İçerde İki Kardeş Düştükleri Tuzaktan Kurtulabilecek mi? 22. Bölüm Fragmanı

Ekranların en popüler dizisi İçerde’nin yeni tanıtım fragmanı şimdi yayınlandı. Nefes kesen yeni bölüm bu akşam yayınlanır yayınlanmaz İçerde 22. bölüm fragmanı izleyiciye sunuldu. Yayınlanan tanıtım fragmanı ilk olarak buradan seyredebilirsiniz. İyi seyirler. Gizli soruşturmacı Gökhan’ı Yaşar’ın vurmasının ardından suç Sarp’ın üzerine kalır. Sarp’ın kurtulması için Yusuf Müdür’ün devreye girmesi gerekmektedir. Mert’le Eylem bir aradayken Mert’e gizemli bir posta […]

13 Şubat 2017 - 15:10 'de eklendi ve 413 kez görüntülendi.
İçerde İki Kardeş Düştükleri Tuzaktan Kurtulabilecek mi? 22. Bölüm Fragmanı

Ekranların en popüler dizisi İçerde’nin yeni tanıtım fragmanı şimdi yayınlandı. Nefes kesen yeni bölüm bu akşam yayınlanır yayınlanmaz İçerde 22. bölüm fragmanı izleyiciye sunuldu. Yayınlanan tanıtım fragmanı ilk olarak buradan seyredebilirsiniz. İyi seyirler.

Gizli soruşturmacı Gökhan’ı Yaşar’ın vurmasının ardından suç Sarp’ın üzerine kalır. Sarp’ın kurtulması için Yusuf Müdür’ün devreye girmesi gerekmektedir. Mert’le Eylem bir aradayken Mert’e gizemli bir posta gelir. Mert’in tuhaf hareketlerinden şüphelenen Eylem, Mert’in kendisinden kesin bir şeyler karıştırdığına emindir.

Diğer yandan Coşkun’un öldüğünü zanneden Mert, sırrın başkası tarafından deşifre olduğundan şüphelenir ve izini sürmeye karar verir. Bu sırada tabi Mert’in Sarp’a olan öfkesi hale devam eder. Sarp ve Mert hiç farkında bile olmadan Yaşar tarafından aynı tuzağın içine hapsolur. İçerde yeni bölümüyle 20 Şubat akşamı Show Tv ekranlarında saat 20:00’dan itibaren sizlerle olmaya devam edecek.

İçerde 22. Bölüm Fragmanı

Etiketler :
SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER