Sakarya Haberleri – Son dakika haberleri

İçerde Eylem Gerçeğe Ulaşabilecek mi? 23. Bölüm Fragmanı

Ekranların en popüler dizisi İçerde’nin yeni tanıtım fragmanı şimdi yayınlandı. Nefes kesen yeni bölüm bu akşam yayınlanır yayınlanmaz İçerde 23. bölüm fragmanı izleyiciye sunuldu. Yayınlanan tanıtım fragmanı ilk olarak buradan seyredebilirsiniz. İyi seyirler. Sarp tutuklandıktan kısa bir süre sonra serbest bırakılırken, Celal baba bu durumdan şüphelenir. Celal, Sarp’ın kendisini satıp satmadığı için büyük bir sınava tabi tutar. Öte yandan […]

20 Şubat 2017 - 15:17 'de eklendi ve 2440 kez görüntülendi.
İçerde Eylem Gerçeğe Ulaşabilecek mi? 23. Bölüm Fragmanı

Ekranların en popüler dizisi İçerde’nin yeni tanıtım fragmanı şimdi yayınlandı. Nefes kesen yeni bölüm bu akşam yayınlanır yayınlanmaz İçerde 23. bölüm fragmanı izleyiciye sunuldu. Yayınlanan tanıtım fragmanı ilk olarak buradan seyredebilirsiniz. İyi seyirler.

Sarp tutuklandıktan kısa bir süre sonra serbest bırakılırken, Celal baba bu durumdan şüphelenir. Celal, Sarp’ın kendisini satıp satmadığı için büyük bir sınava tabi tutar. Öte yandan Celal gelecek zamanla alakalı bazı planlarını Mert’e söyler.

Fakat Celal’in hedefinde ailesi ve bizzat Mert vardır. Mert’in peşinde olan Eylem gün geçtikçe daha çok bilgiye ulaşır. Her bulmuş olduğu bilgi Eylem’in Mert’e olan şüphelerini güçlendirir. İçerde yeni bölümüyle 27 Şubat akşamı Show Tv ekranlarında saat 20:00’dan itibaren sizlerle olmaya devam edecek.

İçerde 23. Bölüm Fragmanı

Etiketler :
SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER