Sakarya Haberleri – Son dakika haberleri

İçerde Dizisi Oyuncu Kadrosu Konusu

Baş rolünde birçok ünlü popüler ismin yer aldığı yeni dizi İçerde‘nin yönetmenliğini Uluç Bayraktar gerçekleştirecek. Mükemmel bir Hollywod yapımı film olan The Departed (Köstebek) filminden uyarlama olarak ekranlara gelecek olan İçeride dizisinin baş rollerinde Çağatay Ulusoy, Bensu Soral, Aras Bulut İynemli ve Çetin Tekindor yer alıyor. Dizide Çağatay Ulusoy Sarp, Aras bulut İynemli de Mete […]

30 Aralık 2012 - 18:40 'de eklendi ve 46 kez görüntülendi.
İçerde Dizisi Oyuncu Kadrosu Konusu

Baş rolünde birçok ünlü popüler ismin yer aldığı yeni dizi İçerde‘nin yönetmenliğini Uluç Bayraktar gerçekleştirecek. Mükemmel bir Hollywod yapımı film olan The Departed (Köstebek) filminden uyarlama olarak ekranlara gelecek olan İçeride dizisinin baş rollerinde Çağatay Ulusoy, Bensu Soral, Aras Bulut İynemli ve Çetin Tekindor yer alıyor. Dizide Çağatay Ulusoy Sarp, Aras bulut İynemli de Mete karakteri ile Çağatay Ulusoy’un kardeşi rolünde yer alacak. Çetin Tekindor ise Mafya Babası Celal rolü ile karşımıza çıkıyor.
İçerde dizisinin senaryosunu ise Bir Zamanlar Osmanlı Kıyam dizisinin yönetmeni Ertan Kurtulan ve Toprak Karaoğlu kaleme alacaklar. Diziye sonradan Karadayı dizisinden tanıdığımız Çetin Tekindor ile İstanbul sokakları dizisinin kötü karakteri Rıza Kocaoğlu’da dahil oldu. Çekimleri Ağustos ayında başlayacak olan İçerde dizisinin yapımcılığını Ay Yapım gerçekleştirecek. Çetin Tekindor dizide Çağatay Ulusoy’un babasını oynayacak. Dizinin Eylül ayında Show Tv ekranlarında yayınlanması bekleniyor.
İçerde konusu türk porno
Amerikan yapımı başrollerinde Leonarda Di Caprio ve Matt Damon’in yer aldığı ünlü Köstebek filminden uyarlanan dizide iki köstebeğin hikayesi anlatılacak. Mafya babası Celal’in tetikçisi olan Metin cinayetten hapse girer. O hapse girdiğinden iki oğlundan biri olan Mert kaçırılır ve ondan bir daha haber alınamaz. Sarp ise büyür ve tam komser olmasına 1 hafta kala babasının kötü geçmişi karşısına çıkar ve polislikten atılır. Bunun hesabını sormak için emniyet müdürüne silah çeken Sarp 1 yıl hapis yatmak zorunda kalır. Artık her şey çok farklıdır. Sarp artık kötü işlere bulaşan biri olacaktır.

Etiketler :
SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER